Ana sayfa Devlet Kurumları 170 SGK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

170 SGK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0

SGK yani Sosyal Güvenlik Kurumu gibi benzer iletişime geçenlerin kitlesi oldukça çok olan devlet kurumlarının telefon temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu iletişim hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre destek hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Sosyal Güvenlik Kurumu iletişim hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu iletişime geçenler olarak SGK hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu iletişim hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri destek hizmetlerinden alabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya iletişim hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Sosyal Güvenlik Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
170

Arama Terimleri: sgk çağrı merkezi, sgk telefon numarası, sgk müşteri hizmetleri, sgk müşteri temsilcisi, sgk iletişim, sgk sorgulama, sgk irtibat tel, alo 170, 170 sgk, 170 hangi numara, sgk prim borcu, sgk irtibat telefon numarası