Ana sayfa Kim 4444372

4444372

0

444 4 372 tarafından arandınız mı? Sizi 4444 372 numaralı telefondan kimin aradığını mı merak ediyorsunuz? 444 4372 numaralı telefondan gelen çağrıları cevaplamalı ya da geri aramalı mısınız emin değil misiniz? Emin olun yalnız değilsiniz. Yazımızın devamında aklınızı kurcalayan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Hakkında Önemli Bilgi

Hangi numaradan aranmış olursanız olun göz ardı etmemeniz gereken ilk konu telefonunuzda görünen numaradan numaranın gerçek sahibinin aramış olabileceği gibi bir dolandırıcının da bu numaradan arıyormuş gibi görünebileceği gerçeğidir. Bu teknik arayan kimliği sahteciliği (caller id spoofing) olarak isimlendirilmektedir.

Lütfen bilmediğiniz bir numaradan çağrı geldiğinde sizi arayanın bir dolandırıcı olabileceği ihtimalini göz önüne alın. Genel olarak bilinmeyen bir numaradan çağrı aldığınızda ilgili numarayı araştırmanızı ve gerek duyuyorsanız geri aramanızı öneririz.

4444372 Kim?

444 4 372 numaralı telefon numarası Enerjisa’ya aittir. Enerjisa genellikle müşterilerinin talepleriyle ilgili dönüş sağlamak ya da ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi vermek amacıyla bu numaradan aramalar yapmaktadır.

444 4 372 Aradığında Cevaplamalı / Geri Aramalı Mısınız?

Eğer Enerjisa ürün ve hizmetleri ile ilgileniyorsanız çağrıyı cevaplayabilirsiniz ancak arayanın gerçekten Enerjisa olduğundan emin değilseniz sadece dinleyin ve arayan kişiye hiçbir bilgi vermeyin.

Eğer sizi arayanın gerçekten Enerjisa olduğundan emin değilseniz hiçbir bilgi vermeden sadece dinlemenizi; dinlediklerinizden sonra bir işlem yapmak istiyorsanız Enerjisa Müşteri Hizmetleri sayfasındadaki bilgileri kullanarak Enerjisa ile iletişime geçmenizi öneririz.