Ana sayfa Alışveriş 5in1 Canpolat Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5in1 Canpolat Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
5in1-canpolat-logo

Eğer 5in1 Canpolat müşteri hizmetleri telefon numarası, 5in1 Canpolat iletişim e-mail adresi ve diğer 5in1 Canpolat iletişim kanalları hakkında güncel bilgileri arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Gerekli tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

5in1 Canpolat Yardım Merkezi

5in1 Canpolat, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

5in1 Canpolat İletişim E-Mail Adresi

Eğer 5in1 Canpolat’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz:

5in1 Canpolat İletişim Formu

5in1 Canpolat’a iletişim formu aracılığı ile ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

5in1 Canpolat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5in1 Canpolat müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki 5in1 Canpolat çağrı merkezi numarası üzerinden kolayca konuşabilirsiniz:

  • 5in1 Canpolat Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (850) 255 01 14
  • 5in1 Canpolat Whatsapp Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (533) 432 63 46
  • 5in1 Canpolat Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 / 24

5in1 Canpolat Posta Adresi

5in1 Canpolat Merkezi Şirket

5in1 Canpolat

Mehmet Nezih Özmen Mahallesi Savaş Caddesi Meşe Sokak No:18, Merter/İstanbul

5in1 Canpolat Sosyal Medya Hesapları

5in1 Canpolat sosyal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

5in1 Canpolat siparişimi nasıl takip edebilirim?

5in1 Canpolat mağazasından satın aldığınız ürünün kargo sürecini takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz

5in1 Canpolat Müşteri Hizmetlerine Direkt Nasıl Bağlanabilirim?

Şablon müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. 0 (850) 255 01 14 numaralı telefonu arayın. 
  2. Daha sonra 4’e tıklayın. Otomatik olarak müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. 

5in1 Canpolat’tan ürün aldım, iade edebilir miyim? 

Evet, 5in1 Canpolat markasından satın aldığınız ürünleri kolayca iade edebilirsiniz. Fakat ürün değişimi marka tarafından gerçekleştirilmemektedir. İade işleminiz tamamlandığında banka hesabınıza en kısa sürede yansıyacak şekilde ücret gönderilmektedir. Eğer iade formunda belirtirseniz, marka iade tutarını bir kupon olarak sisteme yansıtarak da sunmaktadır. Bu durumda mağazadan kuponunuzla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Hemen iade talebi oluşturabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye girişi yapmak ve destek birimine yönlendirilmek için buraya tıklayın. İade işlemleri ile ilgili daha fazla bilgi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5in1 Canpolat iade işlemi nasıl yapılır? 

5in1 Canpolat’tan aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin:

  1. Öncelikle üye girişi yapın. Hesabınızda ”İade Taleplerim” isimli bir link bulunacaktır. Buna tıklayın. Daha sonra ”Yeni Talep oluştur” seçeneğine tıklayabilirsiniz. 
  2. Birkaç kısa soruya yanıt vererek iade talebi oluşturma işlemini kolayca tamamlayabileceksiniz. Daha sonra sistem size bir iade gönderim kodu tanımlayacak. Tanımlanan bu kod MNG kargo birimlerinde geçerlidir.
  3. Ürünü faturası ile birlikte paketledikten sonra MNG kargo birimine giderek ve yalnızca kodu belirterek iade işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için paket alıcı kodunu da belirlemeniz gerekmektedir. 5in1 Canpolat iade kargo alıcı kodu 265901620 olarak belirtilmiştir. 
  4. İade süresi 14 gündür. Bu yüzden bu süreden önce mutlaka iadeyi tamamlamanız gerekir. 

5in1 Canpolat iade ücretsiz mi? 

Hayır, iade ücretsiz değildir. Mağazanın anlaşmalı olduğu MNG kargoya gittiğinizde kargoyu göndermek için peşin olarak ücret ödemeniz gerekir. 

5in1 Canpolat kapıda ödeme seçeneği var mı? 

Evet. Mağaza kapıda ödeme seçeneği sunmaktadır. Ürünü sepete ekledikten ve siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme yöntemleri bölümünde ”Kapıda Ödeme” seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu durumda hesabınıza artı beş TL yansıtılacaktır. Bu ücret, kargo şirketinin kapıda ödeme bedeli olarak işaretlenmiştir. 

Ayrıca, 5in1 Canpolat Kapıda Ödeme siparişi oluşturmak için 0850 255 01 15 numarasını arayabilir ve canlı müşteri hizmetleri ile görüşerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

5in1 Canpolat siparişim eksik / defolu geldi, ne yapmalıyım? 

Mağaza, ürün teslim politikası çerçevesinde müşterilerine kargoyu her zaman teslim almadan önce açmayı tavsiye etmektedir. Bu çerçevede hasarlı ya da eksik gelen ürünler olduğunda paketi teslim almamanız istenmektedir. Görevlinin yardımı ile bir hasar tespit tutanağı tutabilir ve paketin olduğu şekilde 5in1 Canpolat’a gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu tür bir durumda konu hakkında yardım almak, iptal ya da iade işlemi gerçekleştirmek ya da kargonuzun eksiksiz ya da hasarsız bir şekilde yeniden gönderilmesini talep etmek için 0850 255 01 14 numarasını arayabilirsiniz.

5in1 Canpolat iademi yapmıyor, ne yapabilirim? 

5in1 Canpolat sitesinden aldığınız ürünü iade etmenize rağmen paranız iade edilmemiş ise, aşağıdaki durumlardan biri gerçekleşmiş olabilir: 

Ürünü kargoya göndermeden önce iptal / iade formu doldurmadıysanız iade işleme alınmayabiliyor. Bu tür bir durumda müşteri hizmetleri ile görüşerek problemi bildirebilirsiniz. 

Ürünün iadesi yapılmış fakat henüz hesabınıza yansımamış olabilir. İadenizin kartınıza yansıma süreci 7 ile 10 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir. Mağaza, iade süreçleri ile ilgili bilgileri kullanıcının ya da üye olmadan sipariş veren kişinin ilgili mail adresine iletmektedir. 

Hediye çeki kullanarak yaptığım alışverişimi iade ettim, hediye çekim geri yüklenir mi? 

Evet, pek çok e-ticaret sitesinin aksine, 5in1 Canpolat’tan hediye çeki ile satın aldığınız ürünün iadesini gerçekleştirdiğinizde, hediye çekiniz de yeniden kullanılabilecek şekilde iade edilmektedir.