A101 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

a101 iletisim

A101 çağrı merkezi numarasını arayarak doğrudan firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Firmanın gelişmiş online iletişim kanalları sayesinde çağrı merkezi iletişim numarasının yanı sıra diğer iletişim yöntemleri ile kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için genel iletişim kanalları yerine işlem yaptığınız bayi ve market ile iletişime geçmeniz çok daha hızlı bir şekilde sonuç almanızı sağlayacaktır. A101 iletişim merkezini kullanarak kısa sürede çözüm önerisi almanız mümkündür.

A101 Destek İletişim Merkezi

A101 ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası üzerinden firmanın tüm kurumsal iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Genel merkez, e – ticaret siparişleri, mağaza alışverişleri, bölge müdürlükleri vb. unsurların tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Şikayet, talep ve önerilerinizi ilgili iletişim adresi üzerinden firmaya ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Firmanın kurumsal iletişim kanallarını kullanarak ürün ve hizmet sorunlarının iletilmesi ve müşteri desteğinin alınması mümkündür.

A101 Müşteri İletişim Formu

A101 mağaza alışverişleri hakkında talep ve şikayetlerinizi iletmek için online müşteri iletişim formunu kullanmanız mümkündür. 9 binden fazla mağaza ile Türkiye genelinde hizmet veren A101, müşteri hizmetleri konusunda da kaliteli hizmet sunar. İletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, mesaj bölümüne taleplerinizi veya şikayetlerinizi açık bir şekilde yazarak geri bildirimde bulunabilirsiniz. Formun firmaya ulaşmasının hemen ardından kısa bir süre sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük market zinciri A101, müşteri destek hizmetleriyle de ön plana çıkar. Müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede etkili çözümler alarak kaliteli hizmet alabilirsiniz. Online iletişim kanallarının yanı sıra çağrı merkezi telefon numarasını arayarak hızlı yanıt almanız mümkündür. İletişim formları ve doğrudan iletişim kanalları kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

  • A101 Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 808 2 101

A101 E – Posta İletişim Adresi

iletişim@a101.com.tr mail adresini kullanarak bireysel veya kurumsal resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Ancak e – posta ilet iletişim yöntemlerini kullanmadan önce firmanın diğer online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden hızlı yanıt alabileceğiniz diğer yöntemleri incelemeniz tavsiye edilir. Online iletişim formu, çağrı merkezi veya online diğer yöntemler ile firmayla hızlı görüşme ve bildirim yapabilirsiniz.

A101 Şikayet Hattı

A101 ürün ve hizmetleri hakkında yaşadığınız sorunları iletişim kanallarını kullanarak iletmeniz mümkündür. Mağaza alışverişi veya online alışveriş şikayetleri için online iletişim formunu kullanarak işlem yapabilirsiniz. Online şikayet ve talep formlarının yanı sıra çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da şikayet talebi oluşturabilir ve kısa sürede ilgili sorunun ortadan kaldırılması için işlem yapabilirsiniz.

A101 Sipariş Takip

A101 online mağazasından yapacağınız alışverişlerde hesabınıza giriş yaparak gönderi takibi yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerinin ardından online alışveriş yapabilir ve vereceğiniz siparişleri aynı sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

A101 Sosyal Medya Hesapları

A101’in sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca firma ile iletişime geçerek karşılaştığınız sorunlar için geri bildirimde bulunmanız da mümkündür. Sosyal medya hesaplarını kullanarak müşteri odaklı iletişim hizmeti sunan firma, duyurularını da aktif olarak yapmaktadır. A101 sosyal medya hesapları:

Yorumları Göster (1)

  • Köyler mahalle yapılmış.ne ekmek nede alisveris yapicak market var.burada restorant pansiyon dolu.A101 olarak dusunmezmisiniz.yaz kış yoğun bir köy.yani mahalle.Sapanca...Istanbuldere mah.Sakarya.

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*