Ana sayfa Alışveriş Abant Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Abant Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Abant Su 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir. Suyun merkezi olarak bilinen Abant nedeniyle adı Abant Su olarak tanımlanmıştır. Şişe su sektöründe lider konumda olan Abant Su, pek çok farklı boyutta su şişesi ile müşterilerini memnun etmektedir. Abant Su, Türkiye’nin pek çok noktasına su satışı gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır.

0,33 lt, 0,50 lt, 1,5 lt, 5 lt, 10 lt ve 19 lt şişe seçenekleri ile su satışı yapan firma aynı zamanda Türkiye’de ilk defa cam damacana üretimi sağlayarak müşterilerin sağlığına yönelik olumlu geliştirmelere de gerçekleştirmiştir.

Neden Abant Su?

Abant Su, son teknoloji ekipmanlar kullanarak şişe su üretimi gerçekleştirmekte ve üretmiş olduğu şişe suları da pazarlamaktadır. Türkiye’nin doğal su kaynağından üretilen bu şişe sular, kullanıcıların sağlığı ve memnuniyeti düşünülerek hazırlanmaktadır.

Tüm bunların yanında müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kısa vadede Türkiye’de belli bir başarıya ulaşmış olan Abant Su, sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini korumaktadır.

Abant Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 0 743

Arama Terimleri: abant su iletişim bilgileri, abant su telefon no, abant su destek hattı, abant su iletişim, abant su çağrı merkezi, abant su iletişim numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here