Adalet Bakanlığı İletişim

Adalet Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim İhbar Hattı Telefon Numarası

Adalet Bakanlığı İhbar Hattı müşterilere çok daha kaliteli hizmet verebilmek ve vatandaşların sorunlarının çok daha kısa bir süre içinde çözülmesini sağlamak için kurulmuştur. Ankara merkezli olan Adalet Bakanlığı kapsamında vatandaşlar sorun, öneri ya da şikayetlerini bu hat aracılığı ile iletebilme ayrıcalığına da sahiptir. Özellikle çözülemeyen sorunlar için bu hat kullanılabilmektedir.

Hangi Numarayı Arayacağım?

Adalet Bakanlığı İhbar Hattı numarası 0312 417 77 70 olarak belirlenmiştir. Vatandaşlar bu numarayı çevirerek günün ya da haftanın her saati müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşabilmektedir. info@adalet.gov.tr adresi aracılığı ile ise vatandaşlar ihbar maili gönderebilmektedir.

Vatandaşların tüm talepleri hem e posta hem de telefon aracılığı ile devamlı olarak karşılanmakta ve çözümlenmektedir. Çözülemeyen sorunlar için ise vatandaşların talepleri yetkili birimlere aktarılmakta ve kesin dönüşler sağlandıktan sonra yeniden vatandaşlara dönüş gerçekleştirilmektedir.

Kısa vadede çözüm için ortaya çıkarılmış olan bu ihbar hattı, müşterilerin ve vatandaşların sorunlarının değil, isteklerinin değerlendirilmesinde de etkili bir role sahiptir. Vatandaşlara kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Adalet Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim İhbar Hattı Telefon Numarası:

0312 417 77 70

Adalet Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim İhbar E-Mail Adresi:

info@adalet.gov.tr

Arama Terimleri: adalet bakanlığı ihbar hattı, adalet bakanlığı iletişim, adalet bakanlığı çağrı merkezi ihbar, adaket bakanlığı ihbar telefon numarası

Scroll to Top