Ana sayfa Alışveriş Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Adese gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok alışveriş marketlerinin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Adese çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Adese çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Adese müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, ürün şikayet, ürün iadesi veya değişimi gibi işlemler yer almaktadır.

Adese çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Adese resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 0 237

Arama Terimleri: adese iletişim bilgileri, adese telefon no, adese irtibat tel, adese canlı destek, adese müşteri temsilcisi, adese şikayet hattı

1 YORUM

  1. Hafta sonu yaptığınız indirimli satışlarda hafta sonu kısıtlamaları yüzünden vatandaş olarak faydalamamıyorum bu günlerin içine cuma veya pazartesi gününüde eklerseniz adese marketi tercih edebilmek imkanım olur.
    Kapanış saatiniz 22:00 diye akşam gittim kapanış 21:00 çekilmiş
    Zaten 18:30 kadar bir yere çıkamadım taşıtla gelmem gerekiyor.
    Sizden ricam hafta sonuna bir gün daha ilave etmeniz. İyi çalışmakar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here