Ana sayfa Alışveriş Adopen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adopen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Adopen 1997 yılında Antalya’da Çağlar Plastik adı ile kurulmuştur. Türkiye’nin büyük şehirlerinde bayilik ve müdürlük oluşturan Adopen, kısa zamanda Türkiye’nin pek çok noktasına yayılmayı da başarabilmiştir. 2001 yılında Plaspen’i satın alan Çağlar Plastik, sektörde Adopen adı ile varlığını sürdürmeye devam etmiştir.

Antalya’da kurulmuş olan firma, faaliyetlerine İstanbul’da devam etmektedir. Araştırma geliştirme konusunda son derece kaliteli bir anlayış ile hareket eden firma, zamanla dünyaya da yayılmaya başlamıştır. Dünyanın önemli ülkelerine de hizmet veren firma, başarısını Türkiye dışında da kanıtlayabilmiştir.
Neden Adopen?

Adopen, son teknoloji ürünlerini yine son teknoloji olan ekipmanlar ile geliştirmekte ve üretmektedir. Özellikle doğaya ya da çevreye herhangi bir zararı olmayan ürünler, her açıdan dikkat çekmekte ve müşterileri de memnun etmektedir.

Sağlık açısından olumsuz bir özelliği bulunmayan malzemeler ile üretim sağlanması, iş güvenliğine önem verilmesi, personellerin isteklerinin dinlenmesi ve çoğu zaman yerine getirilmesi gibi hususlar da yine firmanın başarı hikayesinde oldukça önemlidir. Adopen sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da önemli markalarından biridir.

Adopen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

444 24 24

Adopen Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi: 

info@adopen.com.tr

Arama Terimleri: adopen iletişim bilgileri, adopen telefon no, adopen şikayet hattı, adopen müşteri temsilcisi, adopen destek hattı, adopen çağrı merkezi