Ana sayfa Bilişim AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aeg firması yıllardır hizmet veren eski bir Alman şirketidir. 1. Dünya savaşı yıllarında da yapmış olduğu uçaklar ile tüm dünyada tanınmış bir firmadır. 1883 de Almanlar ile Fransızların ortak iş birliği ile kurulmuştur. İlk başlarda siemens firması ile ortak olarak faaliyetlerini sürdürmekte olup daha sonrasında bağımsızlığını ilan ederek faaliyetlerini devam ettirmiştir. Böylelikle tek başına Almanya’nın en büyük ve ilk elektrik elektronik şirketlerinden biridir.

Günümüzde birçok ülkede çamaşır makinesi, soğutucu ve televizyon aeg marka ile üretilmiş elektrikli ürün bulunmaktadır. Türkiye’de de son teknolojide üretilen çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri ile buzdolabı, derin dondurucuları bulunmakta ve birçok mağaza ile satışa sunulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmelerinin yanı sıra estetik tasarımları ve çevreye duyarlılıkları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünlerin satışı ardından kurulumu ve bakımı ile arıza durumunda yetkili servis ağları bulunmakta bu sayede yaşanılan sorunların ivedilikle çözümlenmesini sağlamakta. Tüm ürünler 3 yıl garantili olmakla birlikte isteğe bağlı olarak da ek garanti imkanı sunarak garanti süresi 6 yıla çıkarılabilmektedir.

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 250 35 89

AEG Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr

AEG Çağrı Merkezi İletişim Adresi:
Electrolux Dayanıklı Tüketim Mamulleri A.Ş
Tarlabaşı Bulvarı No:35 Taksim Beyoğlu / İstanbul

Arama Terimleri: aeg çağrı merkezi numarası, aeg iletişim bilgileri, aeg iletişim numarası, aeg telefon numarası, aeg şikayet hattı, aeg müşteri hizmetleri numarası, aeg destek hattı, aeg irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here