Ana sayfa Bilişim AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

AirTies gibi müşteri veya kullanıcı kitlesi yüksek olan birçok bilişim markalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. AirTies çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri temsilcisi mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. AirTies çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

AirTies müşterileri olarak aldığınız ürünün iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir;  modem ayarları veya mode sorunları hakında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

AirTies çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

AirTies resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en iyi ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 0 239

Arama Terimleri: airties iletişim bilgileri, airties telefon no, airties irtibat tel, airties canlı destek, airties müşteri temsilcisi, airties şikayet hattı

2 YORUMLAR

  1. Air ties 5343 model modemim var. Modem salonda kurulu. Diz üstü bilgisayarımda salonda yani modemin yanında tek hat çekiyor. Odaya geçtiğimde ise hiç çekmiyor. Çok sıkıntı yaşıyorum. Çağrı merkezi kanalınızla modemi yeniden kurdum ama sıkıntı devam ediyor. Canlı bir destek (müşteri hizmeti) istiyorum. Teşekkürler.

  2. Modem salonda ve diğer odalarda İnternet çekmiyor,ayda en az iki sefer arıza bildiriyorum,ve kullanmadığım,kullanamadığım internete dünyanın parasını ödüyorum.En kötüsü ne biliyormusunuz,canlı bir muattap yok.Emin olun tahüdüm biter bitmez sizinle olan bütün kablo bağlantılarını kopartacağım.Umrunuzda değil biliyorum ama yazmak istedim….

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here