Ana sayfa Bilişim AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

AirTies gibi müşteri veya kullanıcı kitlesi yüksek olan birçok bilişim markalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. AirTies çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri temsilcisi mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. AirTies çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

AirTies müşterileri olarak aldığınız ürünün iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir;  modem ayarları veya mode sorunları hakında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

AirTies çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

AirTies resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en iyi ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 0 239

Arama Terimleri: airties iletişim bilgileri, airties telefon no, airties irtibat tel, airties canlı destek, airties müşteri temsilcisi, airties şikayet hattı

6 YORUMLAR

  1. Air ties 5343 model modemim var. Modem salonda kurulu. Diz üstü bilgisayarımda salonda yani modemin yanında tek hat çekiyor. Odaya geçtiğimde ise hiç çekmiyor. Çok sıkıntı yaşıyorum. Çağrı merkezi kanalınızla modemi yeniden kurdum ama sıkıntı devam ediyor. Canlı bir destek (müşteri hizmeti) istiyorum. Teşekkürler.

  2. Modem salonda ve diğer odalarda İnternet çekmiyor,ayda en az iki sefer arıza bildiriyorum,ve kullanmadığım,kullanamadığım internete dünyanın parasını ödüyorum.En kötüsü ne biliyormusunuz,canlı bir muattap yok.Emin olun tahüdüm biter bitmez sizinle olan bütün kablo bağlantılarını kopartacağım.Umrunuzda değil biliyorum ama yazmak istedim….

  3. airteis 5443 modem seri at1311402004070 nolu modemin 25tl ücretini hangi bankaya ödememiz için meil atarmısınız

  4. Selam airties ın ayakları yere basmayan insanları. Öncelikle sorum şu: Neden hep hayal dünyası? İnternet kendi kendine düzelebilen bir sorun değil bunu bilin. Oyuncak bebekle bu işler çözülmez. Canlı destek hattınız yok. Dua mı okuyalım arkadaşlar? Bu kadar mısınız siz. Ne canlı destek hattınız var ne de site üzerinden destekle iletişime geçmek istediğimde seri numarasını kabul etmeyip işi daha da savsaklıyorsunuz. Yazıklar olsun sizin gibi firmaya.

  5. Modem sürekli kopma ve yavaş çalışma sorunu var türktelekom bir sorun olmadığını modemden kaynaklı bir sorun yaşadığımı söyledi. Ancak airties olarak karşımda sorunumu anlatacak veya bir arza kaydı oluşturacak veyatta teknik destek alacak bir yetkili bulmak imkansız olduğu gerçeği ile karşılaştım. Buradaki sorunumu çözümsüz bırakılmıştır şikayetçiyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here