Akbank Çağrı Merkezi / İletişim / Telefon Numarası

Türkiye’nin en modern bankalarından biri olan Akbank tarafından tüm müşterileri için alternatif işlem ve iletişim kanalları sunulmaktadır. Tüm bankacılık hizmetleri için söz konusu destek ve iletişim hatlarından yararlanarak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank iletişim adresleri üzerinden bankaya ait tüm ürün ve hizmetler hakkında yaşadığınız aksaklık veya görüşleriniz için yardım alabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalar üzerinden veya telefon bankacılığı üzerinden benzer birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri ile kısa süre farklı bankacılık işlemleri yapılabilmektedir.

Akbank Destek Merkezi

Akbank tarafından müşterilerine en kısa sürede tüm sorunlar için yanıt vermek adına farklı destek hatları kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti anketine katılarak veya online iletişim formunu doldurarak Akbank ile kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Akbank İletişim Formu

Akbank’a dair tüm görüş, öneri veya şikâyetleriniz için kullanabileceğiniz iletişim formu üzerinden birçok bankacılık işlemi hakkında detaylı işlem gerçekleştirebilirsiniz.  Kayıp ve çalıntı işlemleri haricinde tüm sorunlar için Akbank iletişim formu kullanılabilir.

Adresi üzerinden kişisel bilgileriniz, mesajınız ve mesaj kategorisini seçerek hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Akbank E – Posta Adresi

Akbank e – posta adresi üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm yazışmalar hukuki nitelik taşır. Bu nedenle Akbank’ın mevcut KEP adresi üzerinden yapacağınız tüm yazışmalarınızın hukuki kurallar çerçevesinde ve dilekçe kurallarına göre yapıldığından emin olmanız tavsiye edilmektedir.

Akbank Şikayet Hattı

Akbank tarafından sunulan bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında karşılaştığınız tüm sorunlar için Akbank iletişim formu üzerinden şikâyetlerinizi bildirebilir veya şikayet durumunu İletişim Takip adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • 0850 222 25 25

İletişim numarası üzerinden Akbank hizmetlerine karşı tüm şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank ile telefon bankacılığı üzerinden iletişim kurmak isteyen vatandaşlar iki farklı numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

  • 444 25 25
  • 0850 222 25 25

Telefon numaraları üzerinden istediğiniz tüm sorunlarınız için banka ile iletişim kurabilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vatandaşların Akbank telefon bankacılığı üzerinde uzun süre beklemek zorunda kalmadan müşteri temsilcisine bağlanmaları için farklı kısa yollar belirlenmiştir. Söz konusu bu kısa yollar:

  • Müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra,
  • Sesli mesaj sayfasında 4 tuşlanır,
  • Ardından 2’ye basılır,
  • Gelen sayfada 0 tuşlanarak temsilci ile görüşme sağlanır.

Akbank Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Dijital bankacılık alanında müşterilerine en hızlı ve yenilikçi hizmetleri sunan Akbank tarafından sosyal medya üzerinden de destek sağlanmaktadır. Akbank’ın kurumsal sosyal medya hesapları arasında:

Akbank kurumsal sosyal medya hesapları ayrıca; Akbank Direkt, Yatırımcı ve KOBİ olmak üzere farklı kurumsal hesaplar üzerinde de hizmet vermektedir.

Akbank Posta Adresi

Akbank ile posta yoluyla iletişime geçmek isteyen kişiler:

  • Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul

Olarak belirlenmiştir. Akbank ile posta yoluyla iletişime geçmeden önce posta adresinin güncelliğini ve posta ile kabul edilen hizmetlerin detaylarını incelemeniz gerekmektedir.

Akbank Faks Numarası

Faks numarası üzerinden Akbank ile yazışmak ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmak adına: 0 212 269 73 83 numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Faks yönteminin günümüzde çok fazla tercih edilmemesi nedeniyle söz konusu hizmetin aktif olup olmadığı hakkında banka yetkilileri ile iletişime geçerek hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Akbank iletişim adresleri üzerinden tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.