Ana sayfa Devlet Kurumları Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4

Akdeniz Elektrik gibi abone kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Akdeniz Elektrik çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Akdeniz Elektrik çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Akdeniz Elektrik abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, kaçak elektrik ihbar, akdeniz elektrik aboneleği veya iptali, akdeniz elektrik hakkında şikayet veya ihbar gibi işlemler yer almaktadır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0 242 339 55 55
186

Arama Terimleri: aedaş iletişim bilgileri, aedaş telefon no, aedaş irtibat tel, aedaş canlı destek, aedaş müşteri temsilcisi, aedaş şikayet hattı

4 YORUMLAR

 1. Sayın Kültür ve Turizm Bakan ımızın dikkatine,
  Sayın Bakanım Turizmimizin en önemli ili olan Antalya kemer bolgesi Kumluca ya kadar turizm açısından bence çok önemsenmesi gereken bir turistik beldemizdir, bu bolge turistler için önemli tarihi kalıntıların bulunduğu çok özel bir yerdir.Her sene gittigimde severek tatil yapmaktayız. Bilhassa Kemerden sonra, Phasalis,Tekirova dan itibaren sonraki olimpos, adrasan,Çıralı gibi yerleşimi az olan bolgelerde yüksek gerilim hatları nın duble yol çalışmalarının devam ettiği D-400 ana yol üzerinden ve yanından geçtiğine her sene şahit oluyoruz.Bu yüksek gerilim hatları 1.derecede turizm bolgeleri olmuş bu alanlardan kaldırılarak yer altına alınamaz mı, hem görüntü, hem tehlike, hem de imar durumunu büyük ölçüde engelleyen bu güzel beldemizi bu tellerden kurtarmanızı rica ediyor, saygılar sunuyorum…

   • Sayın Bakanım Turizmimizin en önemli ili olan Antalya kemer bolgesi Kumluca ya kadar turizm açısından bence çok önemsenmesi gereken bir turistik beldemizdir, bu bolge turistler için önemli tarihi kalıntıların bulunduğu çok özel bir yerdir.Her sene gittigimde severek tatil yapmaktayız. Bilhassa Kemerden sonra, Phasalis,Tekirova dan itibaren sonraki olimpos, adrasan,Çıralı gibi yerleşimi az olan bolgelerde yüksek gerilim hatları nın duble yol çalışmalarının devam ettiği D-400 ana yol üzerinden ve yanından geçtiğine her sene şahit oluyoruz.Bu yüksek gerilim hatları 1.derecede turizm bolgeleri olmuş bu alanlardan kaldırılarak yer altına alınamaz mı, hem görüntü, hem tehlike, hem de imar durumunu büyük ölçüde engelleyen bu güzel beldemizi bu tellerden kurtarmanızı rica ediyor, saygılar sunuyorum…
    YETKİLİ KURUMLARIN LÜTFEN BU KONUYU ÖNEMLE ELE ALMALARINI RİCA EDER SAYGILAR SUNARIM.

 2. Kemer Beycik bolgesinde cok sık elektrik kesintisinden dolayi magduruz.Aralik ayindan bu yana surekli bakim calismalari altinda yapilan kesintiler ve voltaj dusuklugunden dolayi elektrikli aletlerimiz bozulmaktadir. Gunluk alti- dokuz saat suren kesintilerden buzdolabindaki yiyeceklerimiz bozulmaktadir.Gereginin yapilmasini rica ediyoruz Saygilarimla….

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here