Ana sayfa Alışveriş Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Cep telefonu kullanıcılarının, her marka ve özellikte telefon, telefon aksesuarları, yedek parça ve diğer hizmetleri satın alabileceği online cep aksesuarı mağazası akıllıphone.com, telefon haberleri ile güncel teknolojik gelişmelerden ziyaretçilerini haberdar ederek akıllı alışverişi kolaylaştırmaktadır. Sitede, her marka telefon ve şarj aleti satın alınabileceği gibi telefon tamiri için gereken malzemeleri de bulmak mümkün.

Zengin Çeşit, Geniş Fiyat Aralığı

Akıllıphone.com, üyelerine telefon ve telefon aksesuarları satışı sunmakla birlikte bayilik alma imkanı da verir. Bu sayede, telefon ve elektronik ürünleri uygun fiyata satın almanın yanı sıra, bayilere özel fırsatlardan da yararlanma imkanı sunar. Alıcılar için çok geniş bir fiyat aralığı sunulan sitede, canlı destek hizmetinden yararlanılarak ürünler hakkında bilgi, ihtiyaç duyulan doğru ürünü bulmada danışmanlık hizmeti alınabilir.

Ödeme Ve Kargo

Telefon söz konusu olduğunda akla gelebilecek her aksesuar, şarj aletleri, ses sistemleri, kablolar ve yedek parçaların satışa sunulduğu sitede, satın alınan ürünler, bayilere özel hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile gönderilmektedir. Tüm siparişlerde geçerli olan güvenli alışveriş garantisi ile ihtiyaç duyulan her marka telefon ve aksesuara, uygun fiyat ve alışveriş kolaylıkları ile ulaşmak mümkün olmaktadır.

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 520 08 80

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası:
0549 278 53 72

Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@akilliphone.com

Arama Terimleri: akıllıphone çağrı merkezi, akıllıphone iletişim, akıllıphone iletişim numarası, akıllıphone telefon numarası, akıllıphone şikayet hattı, akıllıphone müşteri hizmetleri numarası, akıllıphone destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here