Ana sayfa Bilişim Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Akınsoft gibi benzer müşteri veya kullanıcı kitlesi oldukça iyi olan yazılım şirketlerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Akınsoft müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Akınsoft müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Akınsoft müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak akınsoft yazılımları hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Akınsoft müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Akınsoft gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Akınsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 40 80

Arama Terimleri: akınsoft iletişim, akınsoft müşteri hizmetleri, akınsoft çağrı merkezi, akınsoft telefon numarası, akınsoft şikayet hattı, akınsoft genel merkez iletişim, akınsoft istanbul iletişim, akınsoft robotics iletişim, akınsoft irtibat tel, akınsoft irtibat numarası

2 YORUMLAR

  1. Merhaba ben sizden 3 kıyafet aldım 2 tanesi aynı model Ynı renk faturayla birlikte Deyiş için kargoya verdim size teslim olmuş mesaj geldi 2 hafta oldu lütfen gönderin artık

  2. Sayın firma yetkilileri,
    Malum Ülkemiz bir virüs salgınıyla karşı karşıya . Bu konuda sağlık çalışanlarımız da en ön cephede mücadele veriyorlar. Ancak göz bebeğimiz bu sektör çalışanları çok büyük bir risk altında. Bu riski en aza indirmek mümkün. Siz değerli bilişim çalışanlarının bir yazılımla üretmiş oldukları robotları doktorlarımızın hizmetine sunmakla bu alanda hastayla teması en aza indirebilirsiniz. Bu da onlara virüs bulaşma ihtimalini azaltacaktır. Medyadan takip ediyoruz ,bunu yapan ülkeler var. Japonya ,Amerika ve Almanya bu konuda öncü ülkeler ,G.Korede var sanırsam. Sizler de bu daha ciddi ve sağlık açısından çok önemli alanda bir şeyler yapabilirsiniz. Bence artık öyle hoş geldin beş gittin, ne arzu edersiniz diyen garson robotlar yerine Yoğun bakım ünitesiyle entegre çalışan bir robot sistemi üzerine çalışmaya başlasanız bu alanda önemli bir eksikliği gidermiş olursunuz. Bu konuda çalışmalarınızı medyadan takip eden bir kişi olarak bunu yapabilecek alt yapıya sahip olduğunuzu düşünüyorum. Bu mesajı tamamen halisane duygularla ve hem sizin hem de Ülkemizin bu günü ve geleceği için belkide önemli bir adım atılmasına vesile olurum düşüncesiyle yazdım. Eğer ki yazmış olduğum konu alanınızın dışındaysa ve değerli vaktinizi aldıysam özür dilerim.
    Bu mesaj linkini ilk aramamda buldum ve yazdım,size ait başka adreslere de yazdıysam kusura bakmayın.
    Çalışmalarınızda başarılar diler saygılar sunarım.
    Ahmet Nazım TUNUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here