Ana sayfa Alışveriş Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Aksu Çarşı, 1957 yılında çalışma hayatında yer almaya başlamıştır. Zamanla büyüyerek de günümüzde 23 mağazaya sahip olmuştur. Yaklaşık olarak 800 civarı çalışanı bulunmaktadır ve kendine özgü yapısı ile de dikkatleri çekmektedir. Müşterilerden tam not alarak günümüze kadar çoğalarak gelmiştir.

Aksu Çarşı bu perakendecilik sektöründe çeşitli kategorilerde ürün satışları yapmaktadır. Bunlar, ev eşyaları olmak üzere, beyaz eşya, ev tekstili, küçük ev aletleri, halı, mobilya, elektronik, bilişim, iletişim araçları ve bunların yanı sıra kişisel bakım ürünleri satışı da yapmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, güler yüzlü çalışanları ile de takdir almaktadır. Ücretlerinin uygun olması da son derece cezbedicidir. Aynı zamanda ödeme seçenekleri de müşterilere yardımcı oluyor. Özellikle sözleşmeli ödeme seçenekleri kredi kartı ve nakit imkânı olmayan müşterilerin yardımcısıdır.

Yıllardır sektörde olmasından dolayı tecrübeli ve sağlam finansal yapıya sahiptir. Çalışan kadrosu da son derece kaliteli ve güler yüzlüdür. Alınan hizmetten daima memnun kalınmaktadır. Her geçen zaman içerisinde mağazaların büyümesi devam etmektedir.

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 590 88 76

Arama Terimleri: aksu çarşı çağrı merkezi, aksu çarşı iletişim, aksu çarşı müşteri hizmetleri, aksu çarşı müşteri hizmetleri numarası, aksu çarşı telefon numarası, aksu çarşı irtibat telefomu, aksu çarşı şikayet, aksu çarşı iletişim numarası, aksu çarşı email adresi, aksu çarşı iletişim, aksu çarşı çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here