Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mobil cihazlar alanında faaliyet gösteren markalar arasında olan Alcatel; TCL Communication firması tarafından oluşturulmuştur. Merkezi Çin’de bulunan firma; özellikle mobil kullanıma uygun olarak geliştirdiği cihazları Alcatel markası adı altında piyasaya sunmaktadır. Dünyada 170 ülkede ürünleri satılmaktadır.

Alcatel Ürün Yelpazesi

Tamamen mobil kullanım özelliği olan Alcatel marka ürünlerin başlıca çeşitleri şunlardır;

• Akıllı Telefonlar: Farklı model ve serilerde üretilen akıllı telefonlar, kullanıcı ihtiyaç ve taleplerine göre oluşturulmaktadır.

• Tabletler: Kullanım kolaylığı sunan Alcatel tabletler farklı kapasite ve özelliktedir. Gelişmiş modelleri; tablet bilgisayar ya da ikisi bir arada olarak ifade de edilen kullanım imkanına sahiptir.

• Giyilebilir Akıllı Cihazlar: Şu an için en fazla ilgi gören akıllı saatler için de Alcatel ürünleri bulunabilmektedir.

• Bağlantı Cihazları: Alcatel, mobil kullanıma uygun bağlantı cihazları da sunmaktadır. Bunların başlıcaları; mobil takip cihazları ve wifi sinyali güç arttırıcı cihazlardır.

Müşteri Kitlesi

Mobil cihaz kullanım ihtiyacı olan herkes için ürün yelpazesine sahip olan Alcatel; özellikle yeni kuşağın talep, ihtiyaç ve zevklerine göre hareket eden bir firmadır.

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 375 58 01

Arama Terimleri: alcatel çağrı merkezi numarası, alcatel iletişim bilgileri, alcatel iletişim numarası, alcatel telefon numarası, alcatel şikayet hattı, alcatel müşteri hizmetleri numarası, alcatel destek hattı, alcatel iletişim no

Yorumları Göster (1)

  • A3 10inç tablet aldım İzmir Karşıyaka turkcell den çok çok yavaş çalışıyor pişman oldum nasıl yardımcı olabilirsiniz Acil.