Ana sayfa Özel Kurumlar Ali Osman Ulusoy Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon...

Ali Osman Ulusoy Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2
ali osman ulusoy iletisim
ali osman ulusoy numarasi

Türkiye’nin birçok farklı noktasına kurumsal karayolu taşımacılığı hizmeti sunan Ali Osman Ulusoy Turizm tarafından müşterilerinin tüm sorunlarına hızlı hizmet sunmak için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlanmaktadır. Doğrudan firmanın iletişim kanalları üzerinden irtibata geçerek tüm sorunlarınız veya işlemleriniz için hızlı yardım alabilirsiniz. Ali Osman Ulusoy Turizm iletişim bilgileri üzerinden destek alarak sorunlarınızı en hızlı ve kaliteli bir şekilde çağrı merkezi veya iletişim formları üzerinden firmaya bildirebilirsiniz. İletişim kanalları üzerinden işlem yapmadan önce firmanın online işlemler menüsü üzerinden sağlanan hizmet detaylarını incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Ali Osman Ulusoy Turizm İletişim Merkezi

Kurumsal iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında sorunlarınızı en etkili şekilde firmaya bildirebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen turizm firmalarından biri olan Ali Osman Ulusoy Turizm, Türkiye’nin birçok noktasına sağladığı hizmetleri ile kurumsal hizmet sağlar. Öte yandan farklı noktalarda hizmet veren şubeleri ile de müşterilerinin her türlü taleplerini ve şikayetlerini en kısa sürede çözüme kavuşturmak için etkili iletişim kanalları üzerinden destek sağlamaktadır.

Ali Osman Ulusoy Turizm Müşteri İletişim Formu

Ali Osman Ulusoy Turizm iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim formu ile doğrudan sorunlarınızı online olarak firmaya iletmeniz mümkündür. İletişim formunda ad soyad, telefon numarası, mesajınız ve e – posta adresiniz ile kısa sürede sorun hakkında tarafınıza firma yetkilileri tarafından geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. İletişim formu üzerinden kısa sürede pek çok sorun için etkili ve son derece hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Müşteri İletişim E – Posta Adresi

Elektronik posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yaparak anında sorunlarınızı firmaya iletmeniz mümkündür. info@aliosmanulusaoy.com adresi üzerinden firma ile yazışarak her konuda destek alabilirsiniz. Türkiye genelinde sayısız şube ile hizmet veren Ali Osman Ulusoy Turizm ile doğrudan yerel şubelerin iletişim adresleri ile görüşerek çok daha hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet alarak kısa sürede en etkili şekilde sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşerek bilet, rezervasyon, iade ve iptal işlemleri başta olmak üzere pek çok konuda yardım almanız mümkündür.

  • Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 532 88 88

Ali Osman Ulusoy Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 532 88 88 çağrı merkezi telefon numarası üzerinden anında müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunlarınızı doğrudan firma yetkilisi ile paylaşabilirsiniz. Hizmet veya bilet işlemleri için çağrı merkezi numarası üzerinden 7/24 hizmet alarak en kısa sürede her konuda firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. İster çağrı merkezi isterseniz de online iletişim formları üzerinden aynı kalitede kesintisiz ve etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

Ali Osman Ulusoy Turizm Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Ali Osman Ulusoy Turizm hizmet detaylarını ve mevcut duyuruları takip ederek her konunda firma ile etkili iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden sorunlarınızı ileterek kısa sürede destek almanız mümkündür. Ali Osman Ulusoy Turizm resmi sosyal medya hesapları:

2 YORUMLAR

  1. Ali Osman Ulusoy turizm mükemmel çok beğendim araçları hijyenik temiz ferah şöför ve host ların yolculara yaklaşımı hizmetleri mükemmel Allah kaza bela vermesin hayırlı müşteriler versin inşallah (amin)

  2. Bu akşam 20.30 ordu bileti aldık ve kızımla bindik devamlı bu firma ile seyahat ederim (Giresun arabası esenler) muavin maskem için uyarı yaptı burnumdan aşağı olduğu için haklı bende maskenin ladtiğinde sorun var düşüyor dedi bende maske istedim ben maske vermekzorunda değilim dedi önümüzdeki yolcu verdi daha sonra polis kontrolü oldu camdan bakıyorum ve polise bşrşey deyip polis hiç bir yolcuya bşrşey sormadan direk bize gelerek akrabamısınız diye sordu bizde anne kızız deyip polis gitti bir maske ikazıda almadım ve polis gittikten sonra host yanıma gelerek gördünmü maske takmazsan ceza var deyip ses tonunu yükselterek bende tamam ya deyip ses tonumu bende yükselttim bir host bu kadar ses tonunu müşteriye yükselemez madem firma olarak hijyene önem veriliyorsa hostun elinde eldiven yok çıplak elle su ikram etmesi ve vermeside yasak o eller heryere değiyor o zaman ne olacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here