Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri

Alternatif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alternatif Bank, eski adı ile A Bank, 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bankalardan biridir. Bankanın CEO’luğunu ise Ekim 2017’den beri Cenk Kaan Gür üstlenmektedir. Alternatif Bank, kısa süre içinde Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer almayı da başarmıştır.

Aynı zamanda 2016 yılında bir katar bankasının %70’lik kısmı satın alması ile birlikte bankanın adı Alternatif Bank olarak kalıcı hale getirilmiştir. Bu dönemden beri aynı isim ile hizmet sunmaya devam etmektedir.
Neden Alternatif Bank?

Alternatif Bank, pek çok yatırım ve bankacılık ürünü ile müşterilerini memnun etmektedir. Kredi, kredi kartı, döviz hesapları, vadeli ya da vadesiz mevduat, vadesiz hesap gibi pek çok ürünü ile diğer bankalardan farksız olarak hizmet vermektedir. Banka aynı zamanda pek çok ATM’si ile de Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Alternatif Bank’a ait ATM’ler diğer bankalarda da olduğu gibi ortak ATM olarak kullanılabilmektedir. Yani sadece Alternatif Bank müşterileri değil, diğer bankalara mensup olan müşteriler de işlemlerini bu noktalardan gerçekleştirebilmektedir.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 00 55 / 0850 225 00 55

Arama Terimleri: alternatif bank iletişim bilgileri, alternatif bank iletişim, alternatif bank çağrı merkezi, alternatif bank şikayet hattı, alternatif bank destek hattı, alternatif bank müşteri temsilcisi

Scroll to Top