Ana sayfa Alışveriş Amazon Türkiye Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın önde gelen e – ticaret ve teknoloji firması olan Amazon, Türkiye’de sunduğu hizmetleri ile müşterilerinin her konuda destek almasını sağlar. Gelişmiş iletişim kanalları üzerinde günün her saatinde sorunlarınızı veya önerilerinizi iletebileceğiniz firma üzerinden ürün ve hizmetlere ilişkin birçok konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Amazon Türkiye iletişim sayfaları üzerinden güncel iletişim adreslerine ulaşarak; sipariş, iade ve ödeme, üyelik, iletişim vb. hizmetlerden herhangi birinden yararlanabilirsiniz. Online ve doğrudan iletişim kanalları ile Türkiye’deki müşterileri için hızlı ve kaliteli kesintisiz iletişim desteği sunmaya devam etmektedir.

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Merkezi

Amazon Türkiye ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek almak için tercih edeceğiniz tüm iletişim kanalları en kısa sürede sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamayı hedefler. Bu sayede günün her saatinde söz konusu iletişim kanalları ile firma yetkilileri görüşme sağlayabilir ve yanıt alabilirsiniz. Amazon Türkiye Perakende Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde sunulan güncel tüm iletişim yöntemleri ve müşteri hizmetleri kanalları:

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Türkiye çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak yapacağınız tüm görüşmelerde yaşadığınız sorunun kısa sürede çözüme kavuşması için işlem yapılacaktır. Çağrı merkezini aramadan önce firmanın diğer online ve hızlı iletişim kanallarını kullanarak daha kısa sürede yanıt alıp almayacağınız konusunda diğer iletişim yöntemlerini değerlendirmeniz mümkündür. Güncel olarak Türkiye’deki müşterilerine e – ticaret ürün ve hizmetlerine ilişkin sağladığı destek ile kısa sürede müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  • Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 390 21 53

Amazon Türkiye İletişim Formu ve E – Posta

Her konuda firma ile ilgili bildirim vermek için sadece ilgili hesaplar üzerinden taleplerini ileten müşteriler için destek sunulur. Amazon Türkiye bünyesinde alışveriş yapmak için gerekli hesabın oluşturulmasının ardından ilgili sayfalar üzerinden bildirim yapılması mümkündür. Tüm sorunlarını için e – posta adresi üzerinden bildirim yapabileceğiniz sayfaya da benzer şekilde üyelik sonrasında ulaşmanız mümkündür. Öte yandan yasaların ihlali konusunda bildirimleriniz için yine iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

Amazon Türkiye Şikayet Hattı

Amazon Türkiye ürün ve hizmetlerinden memnun kalmadığınız veya yaşadığınız diğer her türlü soruna ilişkin şikayetlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla bildirebilirsiniz. Tüm iletişim kanallarını aktif biçimde kullanarak her konuda şikayetlerin iletilmesi mümkündür. Şikayet bildirimleri için en hızlı yanıt alabileceğiniz iletişim yöntemi ise çağrı merkezi ile doğrudan iletişim kurmaktır. İletişim merkezi üzerinde yer alan tüm unsurlar şikayet bildirimleri için kullanılarak hızlı çözüm önerilerinin sunulmasını sağlayacaktır.

  • Amazon Türkiye Şikayet Hattı: 0 850 390 21 53

Amazon Türkiye Kargo Takip

Amazon Türkiye kargo takip adresi üzerinde yer alan sipariş bilgilerini girerek kargo takibi yapılabilir.

Amazon Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Amazon Türkiye sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabilir veya doğrudan iletişim kanalı olarak kullanarak her konuda yardım alabilirsiniz. Twitter üzerinden Amazon ile iletişime geçmek ve destek almak için Amazon Twitter Destek sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer tüm sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak hizmet veren firmanın Türkiye sayfalarına veya doğrudan kurumsal sosyal medya hesaplarına anında erişim sağlamanız mümkündür. Sosyal medyanın müşteri destek araçları olarak kullanımı birçok yönden müşterilere zaman kazandırmaktadır. Amazon Türkiye resmi sosyal medya hesapları: 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here