Ana sayfa Alışveriş Amazon Türkiye Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Türkiye Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

9
amazon turkiye musteri hizmetleri
amazon turkiye cagri merkezi

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aşağıdaki Amazon Türkiye çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak yapacağınız tüm görüşmelerde yaşadığınız sorunun kısa sürede çözüme kavuşması için işlem yapılacaktır:

 • Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 390 21 53

Amazon Türkiye İletişim Formu ve E – Posta

Her konuda firma ile ilgili bildirim vermek için sadece ilgili hesaplar üzerinden taleplerini ileten müşteriler için destek sunulur. Amazon Türkiye bünyesinde alışveriş yapmak için gerekli hesabın oluşturulmasının ardından ilgili sayfalar üzerinden bildirim yapılması mümkündür. Tüm sorunlarını için e – posta adresi üzerinden bildirim yapabileceğiniz sayfaya da benzer şekilde üyelik sonrasında ulaşmanız mümkündür. Öte yandan yasaların ihlali konusunda bildirimleriniz için yine iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

Amazon Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Amazon Türkiye sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabilir veya doğrudan iletişim kanalı olarak kullanarak her konuda yardım alabilirsiniz. Twitter üzerinden Amazon ile iletişime geçmek ve destek almak için Amazon Twitter Destek sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer tüm sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak hizmet veren firmanın Türkiye sayfalarına veya doğrudan kurumsal sosyal medya hesaplarına anında erişim sağlamanız mümkündür. Sosyal medyanın müşteri destek araçları olarak kullanımı birçok yönden müşterilere zaman kazandırmaktadır. Amazon Türkiye resmi sosyal medya hesapları: 

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Merkezi

Amazon Türkiye ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek almak için tercih edeceğiniz tüm iletişim kanalları en kısa sürede sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamayı hedefler. Bu sayede günün her saatinde söz konusu iletişim kanalları ile firma yetkilileri görüşme sağlayabilir ve yanıt alabilirsiniz. Amazon Türkiye Perakende Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde sunulan güncel tüm iletişim yöntemleri ve müşteri hizmetleri kanalları:

Amazon Türkiye Şikayet Hattı

Amazon Türkiye ürün ve hizmetlerinden memnun kalmadığınız veya yaşadığınız diğer her türlü soruna ilişkin şikayetlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden rahatlıkla bildirebilirsiniz. Tüm iletişim kanallarını aktif biçimde kullanarak her konuda şikayetlerin iletilmesi mümkündür. Şikayet bildirimleri için en hızlı yanıt alabileceğiniz iletişim yöntemi ise çağrı merkezi ile doğrudan iletişim kurmaktır. İletişim merkezi üzerinde yer alan tüm unsurlar şikayet bildirimleri için kullanılarak hızlı çözüm önerilerinin sunulmasını sağlayacaktır.

 • Amazon Türkiye Şikayet Hattı: 0 850 390 21 53

Amazon Türkiye Kargo Takip

Amazon Türkiye kargo takip adresi üzerinde yer alan sipariş bilgilerini girerek kargo takibi yapılabilir.

9 YORUMLAR

 1. Benim kıredi kartimdan bilgim olmadan alış veriş yapılmış güvenli site değil benim yapmadığım alış veriş bu bunları şirketi bugün itibaren mahkeme vericem

 2. Kredi kartından başkaları alışveriş yapmış çok madurum müşteri hizmetleri telefonlarda bakmıyor madurum sabah şirketi şikayet ettik bu nasıl bi iş yardım esin bari telonlara bakın sizin insanları dolandıracak yer arıyorlar ama adalete güveniyorum ben Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bu çok terbiyesizlik kendi yağında kavrulan insanlarız yardım edinnn

 3. Iyi günler ben ysense.com dan yaptığım bir dondurma anketinden 100 dolar hediye geldi ve o parayla biseyler sipariş etmek isterken hesabim askıya alındı tam 11 aydir hicbir şekilde hesabımı açamıyorum ve o 100 dolarda kullanamıyorum lütfen artık açın hesabımı rica ediyorum daha ne kadar kapali bırakacaksınız 100 dolarımda el konuldu resmen hesabim açılmadığı için onuda kullanamıyorum bu haksızlık ne mail yolluyorlar ne bisey bene saçmalık lütfen hesabımı acın gereği bilginize arz ederim şimdiden çok teşekkür ederim

 4. Benim bilgim dışında kredi kartımdan alışveriş yapılmış ve bir türlü müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayamıyorum bu site hiç güvenli değil

 5. Kolay gelsin
  Ben bilgisayar faresi satın aldıd ama talepi iptal ettim .
  Paramı kartıma iade olmadı
  Ne yapmam gerkyor?

 6. Klpro oto yıkama ürünü aldım.adres olarak Tavşanlı mah komurcuoglu CAD.gebze-kocaeli yazıyor adres tam değil. Verdiği tel. Kullanılmıyor diyor. Fatura yok kesmemis. Amazon.com.tr. den aldım nereyi aradiysam. Herkes net bir cevap vermediler. Fatura olmadığı için servisler garanti kapsamina girmiyor dediler.amazon.com.tr. arıyorum. Muhatap bulamıyorum.

 7. Amazon sitesinden bir Hero9 Kamera almak İstiyorum. Isim olarak kayıtlısınız mesajı geliyor. E mail yaZıyorum. Kimlik tanımlanamıyor mesajı geliyor. Yaklaşık 90 dakikadır derdimi anlatmaya çalışıyorum. Sorun halinde Amazon’a ulaşmak çok, ama çok zor Çin Seddi gibi aşılamıyor. Bu kadar büyük dünya devi şirketin Web sitesi adeta Müşterinin yetkililere ulaşamaması amacıyla yapılmış gibi. Telefonla, Whatup ulaşımı yok. Bir şey sormaya çalışan müşteriden şifre isteniyor. Satış yapmak istiyorsanız öncelikle bu siteyi daha müşteri memnuniyeti odaklı yapın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here