Ana sayfa Bankalar Anadolubank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Anadolubank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

0
anadolubank cagri merkezi
anadolubank musteri hizmetleri numarasi

Anadolubank müşterilerinin bankacılık ürün ve hizmetlerine bağlı olarak yaşadığı tüm sorunlar için kurumsal çağrı merkezi üzerinden iletişim kurması mümkündür. Online işlem kanalları ve çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilecek tüm hizmetler için banka tarafından belirlenen iletişim kanallarını tercih edebilirsiniz. Anadolubank kredi oranları, kredi kartı başvuruları ve diğer tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin müşteri hizmetleri üzerinden işlem gerçekleştirmek için 0 850 222 55 50 çağrı merkezini arayarak sırasıyla:

  • ‘’3 – 0’’ numaraları tuşlanır,
  • 1 veya 2 dakikanın ardından müşteri temsilcisi ile iletişim sağlanır.

Anadolubank Müşteri Destek Merkezi

Anadolubank yardım merkezi üzerinden banka ile en hızlı ve kolay iletişim kurabileceğiniz işlem kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Söz konusu iletişim kanallarını kullanmadan önce banka tarafından sağlanan online hizmet sayfalarına göz atarak sorunlarınız için en hızlı çözüm önerilerini görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden bankanın tüm iletişim bilgilerini görüntüleyebilir, sorunlarınızın çözümü için bankanın destek merkezini kullanabilirsiniz.

Anadolubank İletişim Formu

Anadolubank tarafından sağlanan ürün ve hizmetlere ilişkin sorunlarınızın çözümü için internet bankacılığı veya kurumsal web sitesi üzerinden Müşteri Memnuniyeti Formunu doldurabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı, kredi başvuru ve takibi veya diğer tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunları online iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri doldurduktan sonra bankaya iletebilirsiniz. İtiraz, şikayet ve talepleriniz için diğer iletişim kanallarını kullanabilir veya doğrudan Anadolubank müşteri iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden Anadolubank iletişim formuna hızlı erişim sağlamanız mümkündür. Banka ve kredi kartları, çek – senet, fatura ve diğer ödemler vb. daha birçok farklı işlem için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Anadolubank İletişim E – Posta Adresi

Anadolubank kurumsal KEP adresi üzerinden banka ile iletişime geçerek resmi yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E – posta yöntemi ile bankayla iletişime geçmeden önce mailinizin dilekçe formatında, resmi ve açık bir dille yazıldığından emin olun. Anadolubank e – posta adresi: anadolubank@hs02.kep.tr olarak belirlenmiştir.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolubank çağrı merkezi üzerinden birçok farklı işlem gerçekleştirilebilir. Bankacılık hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlara yönelik:

  • Anadolubank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 55 50
  • Anadolubank Telefon Numarası: 0 216 687 70 00
  • Anadolubank Fax: 0 216 659 10 00

Telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden Anadolubank tüketici kredisi veya diğer kurumsal/bireysel bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank Şikayet Hattı

Anadolubank tarafından müşterileri için birçok farklı alternatif iletişim adresi sunulmaktadır. Bankaya yönelik şikayet, talep veya önerilerinizi 7/24 çağrı merkezi üzerinden bildirebilir veya TBB (Türkiye Bankalar Birliği) Hakem Heyeti üzerinden sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Üzerinden banka ile ilgili sorunlarınızı kuruma bildirebilir ve şikayetinizin resmi kanallar üzerinden çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. TBB Hakem Heyetine başvuru yapmadan önce banka tarafından sunulan diğer şikayet kanallarını değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Anadolubank Sosyal Medya Hesapları

Anadolubank resmi sosyal medya hesapları üzerinden Anadolubank ticari kart başvurusu, kredi kartları, kredi ve diğer ürün veya hizmetler hakkında yaşadığınız iletişim problemlerini banka yetkililerine iletebilirsiniz. Günümüzde bankaların ve diğer pek çok kurumsal firmanın diğer iletişim kanalarından çok daha hızlı bir çözüm sağladığı sosyal medya hesapları bankacılık işlemlerinin çözümü için en etkili yöntemlerden biridir. Anadolubank ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı veya bankanın güncel kampanyalarını takip etmek için:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here