Ana sayfa Havacılık Şirketleri Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7

Anadolujet gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Anadolujet çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Anadolujet çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Anadolujet müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, online bilet alımı, kalkış saatleri öğrenme, anadolujet hakkında şikayet veya öneri gibi işlemler yer almaktadır.

Anadolujet çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için anadolujet çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0 850 333 2 538 – 444 2 538

İsterseniz internet ortamından dolduracağınız geribildirim formu aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

AnadoluJet Geribildirim Formu

Arama Terimleri: anadolujet iletişim bilgileri, anadolujet telefon no, anadolujet irtibat tel, anadolujet canlı destek, anadolujet müşteri temsilcisi, anadolujet şikayet hattı

Havaş iletişim bilgileri için tıklayın!

7 YORUMLAR

  1. 29 Mart 2020 trabzon’dan ankara aktarmalı malatya uçağım vardı. Pandemi sebebi ile iptal edildi bende askıya aldırmıştım. Şuan tam olarak 2 aydır O Bilet tarafından size sizden de akdeniz petura yönlendiriliğ duruyorum. Gereğinin yapılmasını daha fazla oyalanmamamı ve bu işlemin daha uzun sürerse tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirmek istedim yardımınızı bekliyorum.

  2. 15 temmuz 2020 tarihine açikta olan biletimizi almak istiyoruz.Fakat 20 dakika telefonda bekledik ceval veren olmadi.Acil aramanızı rica ederim.
    0 549 774 72 97

  3. 10 temmuz 2020 ankara-hakkari uçuşunun iptal edildiği mesajı geldi. Şu an itibariyle 444 2538 nolu telefondayım ve 27 dakikadır BEKLIYORUM!!!
    Lütfen beni arayın…

  4. 27 Haziran 2020 tarihli AJ/TK7055 Elazığ – Ankara 05.55 kalkış 07.15 varış uçuşum iptal ediliyor.Hiç bir gerekçe sunulmadan .Defalarca müşteri hizmetlerini arıyoruz Açan olmuyor 40 dk ya yakın belirtiyorlar açan olmuyor.Siz böylemi müşterilerinizi memnun ediyorsunuz.Sayfanızı güncellemiyorsunuz.Halen uçuşlar görünüyor sistemde Corona sürecini bahane edip telefonları açan olmuyor.Telefondan iptal etmeye çalışıyoruz olmuyor.Müşteri Memnuniyeti 00000 😠😠😠

  5. 15 Haziran 2020 tarihli TK7131 KCM 05:55 ESB 07:00 olan uçuş iptal edilmiştir. Çağrı merkezinize ulaşamıyorum. En kısa zaman da aramanızı bekliyorum. İyi çalışmalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here