Ana sayfa Özel Kurumlar Anel Grup Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anel Grup Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Anel Grup, 1986 yılından günümüze hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Gerek enerji gerekse mekanik taahhüt gibi projeler ile hizmet sunan bu firma, aynı zamanda çok daha değişik projelerde de varlığını korumaya devam etmektedir.

Katar, Dubai ve Hollanda gibi ülkelerde de ayağı bulunan Anel Grup, farklı bir başarı hikayesine de sahip olan firmalar arasında yer almaktadır.

Neden Anel Grup?

Anel Grup sadece Türkiye’de değil, dünyada da başarısını kanıtlamış olan firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle gerçekleştirmiş olduğu projelerin sayısı ve başarısı da bunu kanıtlar niteliktedir. 30 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdüren firma, her geçen gün başarısını daha da artırmaktadır.

Kaliteli ve yetkin bir ekip ile varlığını devam ettirmesi ve bu ekip ile kaliteli işler çıkarabiliyor olması da başarılarının sırrı arasında önemli bir rol oynamaktadır. İş Sağlı ve Güvenliğini bir kültür haline getirmiş olan firma, çalışanları için tüm önlemleri en kuvvetli şekilde alarak çalışmalarını da başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Anel Grup Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 216 636 20 00

Anel Grup Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:

bilgi@anel.com.tr

Arama Terimleri: anel grup iletişim bilgileri, anel grup destek hattı, anel grup çağrı merkezi numarası, anel grup müşteri hizmetleri, anel grup iletişim, anel grup iletişim numarası, anel grup telefon no

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here