Ana sayfa Alışveriş Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

1999 yılında Migros Alışveriş Merkezi olarak kurulan AVM sonrasında büyüyerek ANKAmall olmuştur. Migros’un yoğun ilgi üzerine bu şekilde büyümesi Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri haline gelmesinde yardımcı olmuştur. 2006 yılında ANKAmall olarak hizmete girmiştir. Yerli yabancı tüm markaları bir arada toplayan ANKAmall, 330’u aşkın mağazayı barındırmaktadır.

Son derece büyük olması ile birlikte, 6.000 araçlık otopark kapasitesi de bulunmaktadır. Kafeleri, restoranları, eğlence merkezleri ve sinema salonları ile sosyal yaşamı bünyesinde bulundurur.
ANKAmall içerisinde dünyaca ünlü büyük markalar da bulunmaktadır. Her gün çok fazla ziyaretçiyi ağırlar ve ev sahipliği yapar.

Hem kaliteli alışveriş yaparken bir yandan da sosyal yaşamı takip edebilirsiniz. Kendi özgü konsepti ile alışveriş algısına yeni bir heyecan katmaktadır. Rahatlığı, konforu ve eğlenceyi bir arada bulundurun ANKAmall, ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirmelerinde yardımcı oluyor.

Her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık durumdadır. Sahip olduğu geniş alanı ile tüm markaları bir arada bulundururken müşterileri de ürünleri karşılaştırma ve seçme imkanı sunuyor.

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 (312) 541 1212

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@ankamall.com.tr

Arama Terimleri: ankamall çağrı merkezi, ankamall iletişim, ankamall müşteri hizmetleri, ankamall müşteri hizmetleri numarası, ankamall telefon numarası, ankamall irtibat tel, ankamall şikayet, ankamall iletişim numarası, ankamall email adresi, ankamall iletişim, ankamall çağrı merkezi, ankamall destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here