Ana sayfa Alışveriş Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Antares AVM, 2008 yılında hizmete sunulmuştur. En büyük alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. İçerisinde cadde üzerine tasarlanan alışveriş koridorları yer almaktadır. 220 mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalar oldukça çeşitlidir. Neredeyse her alanda mağaza bulunmaktadır. Konfor ve kalitenin buluştuğu bir alışveriş merkezidir. Giyim, kozmetik, elektronik, mobilya ve benzeri her şey mevcuttur.

Aynı zamanda içerisinde restoranlar, kafeler, çocuk eğlence merkezleri de bulunmaktadır. Özellikle fast food katı 2000 kişiye hizmet sunmaktadır. Bunların yanı sıra Türkiye’nin en büyük bowling salonu burada bulunmaktadır. 10 salonlu sineması ve 5.000 araç kapasiteli otoparkı mevcuttur.

Antares, her yaştan bireye hitap etmektedir. Son derece eğlenceli ve keyifli bir alışveriş merkezidir. Konforlu olması ile de ziyaretçiler rahat etmektedir. Ankara’nın karışıklığından sıkılanlar burada güzel bir gün geçirebilirler.

Aynı zamanda bu kapsamda 619 konutluk yaşam alanı da bulunmaktadır. Burada da konfor ön planda olmak üzere tasarımlar yapılmıştır. Alışveriş merkezinde hem alışveriş yapabilir hem de sevdiklerinizle eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
(0312) 321 06 00

Antares Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@antaresavm.com.tr

Arama Terimleri: antares çağrı merkezi, antares iletişim, antares müşteri hizmetleri, antares müşteri hizmetleri numarası, antares telefon numarası, antares irtibat tel, antares şikayet numarası, antares şikayet hattı, antares email adresi, antares çağrı merkezi, antares destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here