Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebeklerin gelişimini hedef alan besinler üreticisidir. Belirli yaş grubuna hitap eden besinlerin üreticisi konumunda bulunuyor olmasıyla sektörün önde gelen markaları içerisinde yer almaktadır. Dünya çapındaki popülerlik oranıyla beraber Türkiye pazarında da satışa sunduğu ürünleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bebekler için; devam sütü, başlangıç maması, bebek sütü ve çocuk sütü ürünleri mevcuttur.

Avrupa standartlarında düzeyindeki ürünleriyle beraber merkez lokasyonu Almanya olacak şekilde diğer ülkelere dağıtım gerçekleştirilir. 40 yılı aşkın yıldır markanın bebekler için sunduğu ürünlerin satışa sunuluyor olmasıyla beraber her yıl milyonlar seviyesinde satış oranı mevcuttur. Farklı yaş gruplarına hitap ediyor olmasıyla beraber ürün çizgisi standart bir grubu kapsayarak şekillendirilmiştir.

Aptamil çağrı merkezi ile iletişime geçtikten sonra şikayet, istek ve önerilerinizi bildirebilir; yaşamış olduğunuz sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 850 202 51 51

Arama Terimleri: aptamil çağrı merkezi numarası, aptamil iletişim bilgileri, aptamil müşteri hizmetleri, aptamil müşteri hizmetleri numarası, aptamil telefon numarası, aptamil irtibat tel, aptamil şikayet, aptamil şikayet hattı numarası, aptamil mail adresi, aptamil iletişim numarası, aptamil destek hattı