Ana sayfa Özel Kurumlar Aramex Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aramex Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
aramex musteri hizmetleri
aramex numarasi

Uluslararası alanda gönderilerinizi kurye bekleme zahmetine girmeden dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman alabilmenizi sağlayan Aramex profesyonel kargo firması olarak hizmet vermektedir. Müşterileri ile yakın iletişimde olan Aramex firmasının kurulduğu günden bu yana geniş bir müşteri kitlesine ulaştığı bilinmektedir. Aramex markasının Türkiye’de yürüttüğü memnuniyet odaklı hizmetleriyle ilgili herhangi bir konuda yetkili kişilerden destek almak istediğinizde gönül rahatlığıyla Aramex müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Aramex Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Küçük ölçekli işletmelere yönelik uluslararası lojistik faaliyetlerinde bulunan dünyaca ünlü Aramex firması, her geçen gün müşteri kitlesini büyütmeye devam etmektedir.  Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası lojistik ve kargo firması olarak hizmet veren Aramex, Türkiye’deki hizmetlerine de büyük önem vermektedir. Özellikle Türkiye’deki firmalarla iş ortaklığı yapan bu şirketin hizmet standartları oldukça yüksektir. Kaliteli ve deneyimli personel kadrosuna sahip olan Aramex şirketinin çağrı merkezi telefon numarası üzerinden müşteri temsilcilerine dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz:

  • Aramex Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 212 999 12 22

Aramex Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yenilikçi ve sıra dışı çözümlerle e-ticaret alanına yeni bir soluk getiren Aramex firması, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla sayıda müşteriyle iş ortaklığı yapmaktadır. Özellikle ticari alanda hizmet veren küçük ve orta ölçekli firmalarla yakından bağlantısı olan Aramex firmasının hizmetleriyle ilgili problem yaşadığınızda 7 gün 24 saat boyunca arayabileceğiniz Aramex müşteri hizmetleri telefon numarası da aktif bir şekilde hizmet vermektedir:

  • Aramex Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 662 29 29

Aramex Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Aramex müşteri hizmetleriyle en kısa sürede iletişime geçmek istiyorsanız, Aramex markasının dijital iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. Bunun için öneri Aramex resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak, yazmak istediğiniz mesajı ilgili alana girip en kısa sürede Aramex müşteri hizmetleri ekibinin sizinle irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz:

Aramex Müşteri Hizmetleri Şikayet Talebi

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Aramex lojistik firmasının hizmetleri veya çalışanları hakkında memnun kalmadığınız bir şikayetiniz varsa, bunu en kısa sürede Aramex müşteri temsilcisi ekibine iletebilirsiniz. Birlikte çalıştığı personeline her zaman müşteri odaklı hizmet vermesi yönünde telkinlerde bulunan Aramex markasının kurumsal hizmet kalitesiyle bağdaşmayan tüm şikayet ve tepkilerinizi iletebileceğiniz adres online olarak hizmet vermektedir:

Aramex Müşteri Hizmetleri Öneri Paylaşım Adresi

Müşteri geri dönüşlerine ve tepkilerine önem veren lojistik firmaları arasında yer alan Aramex firmasının online platformdan açtığı öneriler paylaş adresini kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili açıklama metinlerini hatasız bilgilerle doldurarak öneri paylaşımı bulunmanıza imkan tanıyan Aramex müşteri hizmetlerinin daha hızlı ve verimli bir hizmet sağlaması için irtibata geçebileceğiniz öneri paylaşım adresi şu şekildedir:

Aramex Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dünyanın dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat mottosuyla taşımacılık faaliyetlerine devam eden Aramex firması, sosyal medyayı da en etkin biçimde kullanan firmalar arasında gösterilmektedir. Siz de Aramex markasının yenilikçi teslimat işlemleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ilk ulaşanlardan biri olmak istiyorsanız, Aramex firmasını resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla yakından takip edebilirsiniz: