Ana sayfa Alışveriş Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Armada AVM, bugün Ankara’da bulunan ve yerel halk tarafından sıklıkla ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında bulunmaktadır. Bünyesinde birçok mağazaya da yer veren bu AVM, Eskişehir Yolu üzerinde kalmaktadır. Yıldız şeklinde bir sembolü bulunan alışveriş merkezi, her gün onlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Hangi Mağazalar Var?
Bugün aradığınız birçok mağazayı Armada AVM’de bulabilirsiniz. Bunun dışında eczaneden oyun alanına kadar birçok küçük yerleşim AVM içerisinde yer almaktadır.

Kaliteli bir alışveriş merkezi olmakla beraber; Ankara’nın en bilinen merkezlerinden yalnızca bir tanesidir. Geniş sinema salonları sunan, anne ve bebek ürünleri gibi pek farklı konseptte mağazanın yer aldığı bu AVM’ye ulaşmak da son derece basittir.

Nasıl Ulaşabilirim?
Armada AVM’ye ulaşmak istiyorsanız, bölgeye yeni kurulan metro hattı ile beraber, alışveriş merkezine çok kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Özellikle alışveriş yapmayı sevenler için bu merkezin son derece fazla mağaza seçeneğini sunduğunu, oldukça kaliteli zaman geçirebileceğinizi söylemek mümkün. Siz de buraya gelmeyi tercih edebilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0312 219 13 19

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@armadaavm.com

Arama Terimleri: armada avm çağrı merkezi, armada avm iletişim, armada avm müşteri hizmetleri, armada avm müşteri hizmetleri numarası, armada avm telefon numarası, armada avm irtibat tel, armada avm şikayet numarası, armada avm şikayet hattı, armada avm email adresi, armada avm destek hattı, armada çağrı merkezi