Ana sayfa Bilişim Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

16

Avast Antivirüs gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan sanal güvenlik bilişim firmalarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Avast Antivirüs müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Avast Antivirüs müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Avast Antivirüs müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak aldığınız güvenlik paketleri hakkında teknik destek alabili; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Avast Antivirüs müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Avast Antivirüs gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Maalesef Avast Antivirüs müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Avast Antivirüs hakkında sorun yaşadığınız sorunları avast antivirüs destek sayfasından çözümünü bulabilirsiniz.

Avast Antivirüs Destek Sayfası Bağlantısı

Arama Terimleri: avast antivirüs çağrı merkezi, avast antivirüs iletişim, avast antivirüs  telefon numarası, avast antivirüs destek sayfası, avast antivirüs irtibat tel, avast antivirüs şikayet hattı, avast antivirüs nasıl devre dışı bırakılır, avast antivirüs irtibat numarası

16 YORUMLAR

 1. Ürünün yıllık süresi doldu .Bu arada yıl içinde banka kart değişikliğine gittiğinden otomatik ödeme yapamıyorum. Yeni kart numarasını nasıl belirtebilirim.

 2. Avast kullanıyorum
  Korunuyorsunuz, diyorsunuz ama twit hesabımı (dün) ele geçirdiler!!!!!!!!!!
  Nasıl korunmaktır bu?

 3. TTNET’in 1860083571 no’lu abonesiyim.
  TTNET_HUAWEI_82A2
  D0674F3723
  P7X8WB9422001341
  modem kullanıcısıyım. 4 gün sonra ücretsiz kayıtlı nisansım doluyor.
  Aktive edilmesini istiyorum.

 4. 1 Yıllık lisans satın almak istiyorum. Eklediğim paketler dahil toplam 69.98 TL olması gerekirken ödeme ekranında neden 83 TL görünüyor?

 5. Pc için 2 yıllık lisanslı koruma programı bedeli ödedim Mailime şifre gelmiş sipariş portalından giriş yapabilirsiniz der ama 20 gündür bi türlü şipariş portalından giriş yapamıyorum. hiçbir iletişim telefonları yok nasıl iletişim kuracaz

 6. Ben avast abonesiyim.Bilgisayarımda aboneliğimin bitmesine 12 gün kaldığı yazıyor.Uzatmak için kredi kartımdan para çektiniz.Mail adresime link göndereceğinizi yazdınız.Link göndermediniz Nedenini öğrenebilir miyim?

 7. Satın almak için gerekeni yaptım, kredi kartımdan ödemeyi aktardım, ancak gönderilen şifreyi girmeyi ihmal etmişim, bu yüzden korumam çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

 8. yıllık 49 tl lik aboneliğim süresin dolduğunda nasıl olmuşsa sağolsun otomatik uzatmış ve 220 tl lik premium olarak uzatmış .
  salaklık bizdeki bilgisayarımda bulunan bikaç fotoğraf vs korunması için en tehlikeli ” dolandırıcı” lara direk kredi kartı numarasını vermişim .
  hayır bide itiraz tlf yok iletişim olarakta türkçe dil desteği vermiyor .
  daha fazla çalamazsınız kart iptal edildi ,bankaya itiraz dilekçesi verildi

 9. HABERİM OLMADAN KARTIMDAN ÇEKİM YAPMIŞSINIZ. GÜYA BİZİ KORUYACAĞiniz yerde siz soygun yapmişsınız

 10. Bir mesay aldım.Banka hesabımdan 69,99 euro kesildi.
  Posta adresimi baktım
  Avast premum secutty mac için
  Order id. 90290097700
  Daha önce hiçbir mesaj verilmeden benim abonem uzatıldı. Bilgşsayarım da çalışmıyor.700 tl yapıyor. Tamamen gelen mesaj ingilizcedir.
  Şikayet yapacak telefon bulamadım

  Bu soygun covit soygunu olarak değerlendirilmelidir. Kredi artıyla alışverişin yasaklanması gerekiyor.
  Şimdi kartımı iptl etme ihtiyacı duydum
  Telefon edecek merci bulamadık.

 11. yeni üyeyim ancak ne yapmaya kalksam üye değilmişim gibi yeniden ödeme istiyor.tuhaf olan ise bu tür sorunlar için satış sonrası destek ünitesi yok.yada ya ingilizce yada bilgisayar desteği.

 12. Üyeliğimi başladıktan sonra daha 10 gün kullanamadan kapattım. Kapatma nedenini de açıkladım. Kapattığıma üzüntünüzü de belirttiniz. O zaman 1 yıllık abone ücretini de peşin ödedim. Ürününüzü hiç kullanmadığım halde, bankaya talimatım da olmadan kendi kendinize nasıl para çekiyorsunuz anlamadım. Ürününüzü kullanmadığımı siz takip etmiyor musunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here