Ana sayfa Özel Kurumlar AvivaSA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AvivaSA Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
avivasa numarasi
avivasa cagri merkezi

Sigortacılık hizmetleri kapsamında AvivaSA tarafından sunulan tüm sigorta hizmetleri ve ürünler için müşterilerinin yaşadığı sorunları en hızlı şekilde gidermek için firma tarafından alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile sağlanan tüm hizmetler için yaşadığınız sorunları ister çağrı merkezi üzenden isterseniz de doğrudan online iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. AvivaSA iletişim sayfası üzerinden yer alan alternatif iletişim kanallarını kullanarak etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

AvivaSA Müşteri İletişim Merkezi

AvivaSA iletişim merkezi üzerinden firma ile iletişime geçmek için en uygun işlem kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’de sigortacılık hizmetleri alanında kurumsal hizmet sunan firma tarafından geniş iletişim seçenekleri ile hizmet sağlanmaktadır. Müşteri destek merkezi üzerinden yer alan iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede firmaya sorunlarınızı iletebilir veya firma yetkilileri ile görüşerek etkili çözüm önerileri alabilirisiniz.

AvivaSA İletişim Formu

Online iletişim formu üzerinden kişisel iletişim bilgilerinizi ve mesajınızı yazarak firma ile online olarak anında iletişim kurabilirsiniz. Her türlü şikayet, istek ve önerileriniz için müşteri iletişim formunu kullanmanız mümkündür. Mesajınızı firmaya iletmeden önce iletişim formu üzerinde yer alan tüm alanların eksiksiz olarak doldurulduğundan emin olunuz. İletişim formunu göndermenizin ardından firma yetkilileri tarafından tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bağlantı adresi üzerinden en kısa sürede firmaya sorunlarınızı veya önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

AvivaSA İletişim E – Mail Adresi

müşteri@avivasa.com.tr e – posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı en kısa süre içinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Firma tarafından sunulan diğer alternatif iletişim kanalları ile de sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. E – posta ile yapacağınız yazışmalarınızda mesajınızı açık ve resmi bir dille yazarak sorunlarınıza hızlı çözümler almanız mümkündür. Öte yandan iletişim bilgilerinizi de mesaja eklemeniz tarafınıza daha etkili bir geri dönüş yapılmasını sağlayacaktır.

AvivaSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinden firma yetkilileri ile görüşmek için AvivaSA müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. Öte yandan doğrudan hizmet aldığınız şubenin telefon numaraları üzerinden iletişim kurmaya çalışmanız sorunlarınızın daha kısa sürede çözülmesini sağlayabilir. Çağrı merkezi üzerinden hizmet almak için mesai saatleri içinde arama yapmanız gerekmektedir.

  • AvivaSA Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 11 11
  • AvivaSA Genel Müdürlük Numarası: 0216 633 33 33
  • AvivaSA Faks Numarası: 0216 634 38 88

Firmanın tüm iletişim kanallarını ve ulaşım adreslerini görüntülemek için AvivaSA Genel Müdürlük sayfası üzerinden hızlı erişim sağlamanız mümkündür. İletişim sayfaları üzerinden firma ile en kısa sürede görüşebileceğiniz alternatif iletişim kanalını görüntüleyebilirsiniz.

AvivaSA Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Hafta içi: 09.00 – 24.00 ve hafta sonu: 09.00 – 19.00 saatleri arasında 444 11 11 numaraları çağrı merkezini arayarak kısa süre içinde firmanın müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. İsterseniz sesli yanıt sistemi ile de çok daha kısa sürede mevcut sorunlarınız için destek almanız mümkündür. Kurumsal müşterileri için firma tarafından farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Mesai saatleri dışında ise firma ile online iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

AvivaSA Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden AvivaSA ürün kampanyaları ve duyurularını takip edebileceğiniz gibi firma ile ilgili sorunlarınızı resmi sosyal medya hesapları üzerinden bildirmeniz de mümkündür. Popüler sosyal medya platformlarının hemen hemen hepsi üzerinden firma ile iletişim kurmanız mümkündür. AvivaSA kurumsal sosyal medya hesapları: