Ana sayfa Devlet Kurumları Aydem Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. hizmetlerine ilişkin abonelik veya ödemeye ilişkin her konuda iletişim hizmetleri alarak kısa süre içinde sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak Aydem iletişim merkezi ile her konuda kurumsal destek almanız mümkündür. Online veya çağrı merkezi iletişim yöntemlerini kullanarak kısa süre içinde firma ile görüşme sağlayarak mevcut iletişim kanalları üzerinden hızlı çözüm önerileri ve şikayet bildirimlerinde bulunulması mümkündür.

Aydem Müşteri İlişkileri Merkezi

Aydem Enerji müşteri ilişkileri merkezi üzerinden güncel iletişim kanallarını görüntüleyerek kurumun tüm hizmetlerine yönelik sorunlarınızı veya taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Mobil üzerinden veya doğrudan müşteri ilişkileri iletişim merkezi ile kısa süre içinde işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca online işlemler sayfası üzerinden birçok farklı konu hakkında çok daha kısa sürede iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan destek almanız ve sorunların çözümünü sağlamanız mümkündür.

Aydem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem Enerji müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Her konuda sorunlarınızı ya da taleplerinizi çağrı merkezi üzerinden ileterek hızlı dönüşler alabilirsiniz. Güncel iletişim kanallarını aktif biçimde kullanarak yaşadığınız sorunların çözümünde Aydem Elektrik A.Ş.’nin müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güncel müşteri hizmetleri telefon numarasıyla kısa sürede birçok farklı konuda işlem gerçekleştirebilir ayrıca online işlemler aracılığıyla da daha kısa sürede talepleriniz hakkında çözümler elde edebilirsiniz.

 • Aydem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 800 0 168

Aydem Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

Aydem çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. 7 gün 24 saat güncel iletişim numarası üzerinden firmaya taleplerinizi iletmek ve hizmet aldığınız yere göre doğrudan bölge iletişim numarasıyla iletişime geçmek daha kısa sürede işlem yapmanızı sağlayabilir. Kurum ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm iletişim kanalları en hızlı ve kesin çözüm önerilerini sunar.

Aydem İletişim Formu

Aydem Enerji iletişim başvuru için iletişim merkezi üzerinde yer alan formu doldurarak taleplerinizi, şikayetlerinizi veya önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Güncel tüm iletişim kanalları benzer şekilde abonelerin hızlı çözüm önerileri almasını sağlamaktadır. Şikayet, öneri, bilgi, fatura itirazı ve teşekkür bildiriminde bulunmak için iletişim merkezi sayfası üzerinden yer alan iletişim bildirim formunu doldurmanız ve seçeceğiniz konuya göre gerekli alanları doldurmanız gerekmektedir.

Aydem E – Posta İletişim Adresi

bilgi.aydemperakende@aydemenerji.com.tr e – posta adresini kullanarak resmi yazışmalarınızı yaparak kısa süre içinde sorunlarınızı veya başvurularınızı elektronik posta adresi üzerinden kuruma iletmeniz mümkündür. Kurumsal e – posta adresini kullanarak yapacağınız başvurular için tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Aydem Şikayet Hattı

Aydem enerji şikayet bildirimi için iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim formunu kullanarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Aydem Şikayet Bildirimi sayfasını kullanarak müşteri temsilcisine her konuda talep, şikayet ve önerileri söz konusu form üzerinden iletebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini de kullanarak şikayetlerinizi daha hızlı biçimde iletmeniz mümkündür.

 • Aydem Şikayet Hattı: 0 850 800 0 186

Aydem Sosyal Medya Hesapları

Aydem Enerji sosyal medya hesaplarını takip ederek geri bildirimlerinizi diğer iletişim kanallarından çok daha hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür. Ayrıca güncel hizmet detayları ve duyurular hakkında da bilgi sahibi olmak için hesapları takip edebilirsiniz. Aydem Enerji sosyal medya hesapları:

5 YORUMLAR

 1. Aydem çalışanı tarafından AYDEM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE YAPILAN ÇALIŞMA İLE ABONE ŞEKLİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ SONRASI GELEN BEDELE İTİRAZ,
  Konu Hk da Bilgi aydem E Mail’le itiraz ettim,
  Şikayet Hk da cevap verilmesini rica ederim.
  AR işletme Ltd
  544 694 5251

 2. Milas Yaşyer mahallesindeki abone hattındaki arıza yüzünden 3 gündür geri dönüş olmadı. Hep yardımcı olacağız diyorlar fakat biri bile arıza ile ilgilenmedi.

 3. Dedebağı mahallesinde sürekli elektrik kesilmesiyle karşılaşıyoruz, fatura ödemelerimizde aksamalar yok. Üniversite öğrencisiyim ve online sınav anında bu kesilmeler sebebiyle bir kaç sınavımda başarısız oldum. Buna çözüm getireceğiniz umuduyla yazıyorum. Bir hafta içinde 3 kere kesintinin normal olmadığını düşünüyorum.
  Acıpayam/Denizli

 4. Çameli ilçesi Sarıkavak mahallesi Seki No:38/1 evin önünde bulunan sokak lambası dört aydır yanmıyor.İrtibat: Ayşe EMİK-0 538 6505215

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here