Ana sayfa Özel Kurumlar Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

1968 yılında Laleli’ de eğitimci Enver Yücel’in kurduğu 3 sınıflı bir dershane ile başlayan Bahçeşehir serüveni bu yıl 50. yılını kutluyor.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları, vizyonu ve seçkin eğitim kadrosu ile başarısını Türkiye ve dünyaya kanıtlamış durumdadır.1994 yılında Bahçeşehir kampüsünde eğitim hayatına başlayan Bahçeşehir Koleji, kaliteli eğitimin tüm yurda ulaşması amacıyla, Türkiye’nin dört bir yanında eğitim vermeye başlamıştır.

Bahçeşehir Koleji halen Türkiye’de 48 ilinde ve 101 adet kampüsüyle, seçkin ve güvenli eğitim kadrosu, özel güvenlikli binaları ile güvenli hizmetin öncüsü olmuştur. Kişiye özgü eğitim modeli (KÖM), Master 6 çift dille eğitim gibi eğitim programları, Kodlama ve Robotik, Together ve Sosyal Takip Programı gibi eğitim uygulamaları ile eğitim alanında yenilikçi ve çağdaş vizyonunun sürdürerek kaliteli ve başarılı gençlerin yetişmesini sağlamaktadır.

Ayrıca 2006 yılında kurulan Bahçeşehir koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, akademik başarılara imza atmış, sosyal yönleri gelişmiş, yabancı dillere hakim, dünya çapında kültürel donanıma sahip bireyler yetiştirmektedir. Bahçeşehir Kolejleri dünya çapında bilinen ve çağdaş eğitimin öncüsü bir eğitim kolejidir.

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 51 22

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
+90(212) 573 44 42

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
+90(0212) 465 87 15

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
kurumsal@bahcesehir.k12.tr

Arama Terimleri: bahçeşehir koleji çağrı merkezi, bahçeşehir koleji iletişim, bahçeşehir koleji iletişim numarası, bahçeşehir koleji telefon numarası, bahçeşehir koleji şikayet hattı, bahçeşehir koleji müşteri hizmetleri numarası, bahçeşehir koleji destek hattı