Ana sayfa Alışveriş Banabi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

8
banabi numarasi
banabi cagri merkezi

Yemeksepeti bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Banabi, Yemeksepeti iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetlerini vermektedir. Güncel iletişim kanallarını kullanarak Banabi uygulaması üzerinden sipariş ettiğiniz tüm ürünler hakkında veya hizmet kalitesine ilişkin bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen online yemek sipariş servisi olmayı başaran Yemeksepeti, Banabi uygulaması sayesinde aynı zamanda müşterilerinin birçok farklı maket ihtiyacının da karşılanmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin hemen hemen tüm noktalarında Yemeksepeti hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.

Banabi Müşteri İletişim Merkezi

Yemeksepeti ve Banabi uygulaması üzerinden mobil ya da web arayüzünü kullanarak yapacağınız tüm alışverişlerinizde yaşanan sorunları iletişim merkezi üzerinde yer alan araçları kullanarak firmaya bildirmeniz mümkündür. Yardım ve iletişim merkezi üzerinden ayrıca en etkili görüşme sağlayabileceğiniz iletişim kanallarının hangileri olduğunu görüntülemeniz de mümkündür. Müşteri destek merkezi üzerinde yer alan hızlı çözüm önerileri ve SSS sayfası üzerindeki işlem yöntemleri müşterilerin olası hizmet sorunlarına çözüm üretmek için kullanılabilir.

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti iletişim sayfası üzerinde yer alan müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanarak Banabi ve Yemeksepeti üzerinden gerçekleştirilen tüm alışverişler hakkında ödeme, iptal, iade, değişiklik veya şikayet, öneri bildirimleri için taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Kurye ve teslimat ile ilgili sorunlarda ya da sipariş durumu hakkında bilgi edinmek için ayrıca canlı destek hattını kullanarak Yemeksepeti ve Banabi hizmetlerine ilişkin yardım almanız mümkündür. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak günün her saatinde kurumsal destek alabilirsiniz.

  • Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 445
  • Banabi Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 359 18 00

Banabi Sipariş Takibi

Sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için Yemeksepeti’nin mobil uygulaması veya web adresi üzerinden üyelik hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Üyelik hesabı olmayanların sipariş vermesi ve sipariş takiplerini yapması mümkün değildir. Hesap bölümünde yer alan ‘’siparişlerim’’ bölümünden sipariş durumunun kontrol edilmesi veya canlı destek bölümü üzerinden sipariş takibinin yapılması mümkündür.

Banabi İletişim E – Posta Adresi

info@yemeksepeti.com e – posta adresini kullanarak Banabi hizmetlerine yönelik her konuda resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları veya diğer online iletişim araçlarını kullanarak da bildirimde bulunmanız mümkündür. Her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi canlı destek hattı üzerinden veya e – posta ile iletmeniz mümkündür.

Banabi Şikayet Hattı

Banabi uygulaması üzerinden yaşadığınız ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin her konuda şikayetlerinizi firmanın aktif iletişim kanalları üzerinden bildirmeniz mümkündür. Firma temsilcilerine kısa sürede ulaştırabileceğiniz şikayet bildirimleriniz için en etkili yöntem çağrı merkezini aramak veya canlı destek üzerinden görüşme sağlamaktır. Web ya da mobil uygulamalar üzerinden rahatlıkla Banabi ile ilgili görüşlerinizi bildirebilir ve şikayetlerinizi firmaya en kısa sürede iletebilirsiniz.

  • Banabi Şikayet Hattı: 444 5 445

Banabi Sosyal Medya Hesapları

Banabi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyalar ve duyurular hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmanın yeni hizmetlerine ve ürünlerine ilişkin hizmet kapsamı hakkında gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Banabi uygulamasının tek bir sayfa üzerinden faaliyet göstermesi ise her iki hizmet içinde müşteri desteğinin verilmesini de kolaylaştırmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden bu sayede kurumsal müşteri desteği de verilir. Banabi sosyal medya hesapları:

8 YORUMLAR

  1. Böyle bir şey olabilir mi ya adamlardan meyve istedik içerisinde canlı bi örümcek çıktı ambalajı yeni yapılmış belli kocaman ya sabahtan beri arıyoruz açmıyorlar dakikalarca beklettiler bunu sosyal medyaya taşıyacağım

  2. Bi sipariş verdim vermez olaydım evime yürüme mesafesi en fazla 10 dakika olan yere 1.5 satte geldiler kurye şenol A. Denen kişiyi telefonla arıyorum açmaya bile tenezzül etmiyor

  3. 964988757 Sipariş numarası ile 27/11/2020 18:41 saatinde verdiğim siparişin kampanya kapsamında, iki adet ürün siparişine farklı bir ürün hediye olarak verileceği söylenerek, parasını kredi kartı ile ödediğim ürünlerden bir tanesinin olmadığını, ayrıca yine aynı sipariş içerisinde soğuk zincir ürünlerden bir tanesinin de hijyen kurallarına aykırı şekilde kapağının açık vaziyette olduğunu fark etmem üzerine uygulamanız içindeki Canlı Yardım kanalı ile defalarca sorunumu aktardığım ve eksik ürün ve hatalı ürünün tarafıma teslim edileceği söylenmesi üzerine kesinlikle oyalamak sureti ile teslim edilmemiş ve tekrar defalarca iletişime geçtiğimde yok efendim ürün hazırlanıyor, yok efendim ürün çıkış aşamasında, ürün çıkmak üzere ve ürün çıktı şu anda yolda gibi şeklinde yalan söylenip oyalanarak eksik ürün asla gönderilmemiştir. Müşteriyi aptal yerine koyan ve yalan söyleyen Yemeksepeti Banabi Canlı Yardım müşteri temsilcileriniz hakkında yetkililerin gerekli incelemeyi başlatmasını temenni ediyor ve asla Yemek Sepeti ve Banabi firmasına güvenilmemesi gerektiği konusunda tanıdığım ve tüm platformlarda bu gibi konularda mağduriyet yaşamamaları için tüm vatandaşlarımızı firmanız hakkında uyarıyorum!

  4. Banabi bir süre öncesine kadar bulunduğum adrese gönderim yapıyordu fakat artık bu adrese gönderim yapılmayacağına dair bir uyarı alıyorum. Hizmet noktası 10 dakika mesafede ve merkezi bir yerde oturuyorum. Nedir sorun??

  5. Kardeşim sipariş veriyoruz siparişi yarı yola kadar getirip sipariş iptalı veriyosunuz amk hangi kafayı yaşıyosunuz siz ya online ödeme yapmışım ben bu kadar mal olmayın ya işinizi adam akıllı yapın yapmicaksanızda bırakın bu işi başkaları yapsın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here