Banabi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

banabi cagri merkezi

Yemeksepeti bünyesinde müşterilerin market ve yemek ihtiyaçlarının kısa süre içinde gerçekleştirilmesini saplayan mobil uygulama olan Banabi, olası ürün ve hizmet aksaklıkları veya diğer sorunlar için müşterilerine hızlı iletişim kanalları ile destek sağlar. Kısa süre içinde söz konusu iletişim kanallarını kullanarak doğrudan veya online yöntemler ile firma ile ilgili sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Banabi iletişim sayfası üzerinden kısa sürede en hızlı ve kaliteli iletişim kanalını kullanarak her konuda destek alabilirsiniz. Özellikle canlı destek hatları sayesinde firma ile anında iletişim kurmak ve hızlı yanıt servisi ile sorunların çok kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamak mümkündür.

Banabi Müşteri Destek Merkezi

Banabi üzerinden kısa sürede firma ile iletişime geçebileceğiniz tüm iletişim kanalarını tek tek bir adres üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerinin sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturma hedefiyle alternatif işlem kanallarını sunan firma, Yemeksepeti güvencesiyle faaliyetlerine devam ediyor. Hızlı iletişim kanalarını görüntüleyerek kısa sürede herhangi bir yöntem ile firmaya sorunlarınızı veya taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Kısa sürede işlem gerçekleştirebileceğiniz ve tüm iletişim kanallarını görüntüleyebileceğiniz Banabi kurumsal iletişim sayfası:

Banabi İletişim Formu

Kurumsal hemen hemen birçok firma tarafından müşteri memnuniyeti açısından kurumsal iletişim formu ile hizmet verilir. Online iletişim formunu doldurduktan sonra kısa süre içinde tüm konularda talep, şikayet ve önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. İşlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmak ve daha kısa sürede sonuç almak için alternatif iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz.

Banabi İletişim E – Posta Adresi

destek@banabi.com.tr adresi üzerinden firma ile ilgili her türlü ürün ve hizmet konusunda görüşme sağlayabilirsiniz. Çok daha hızlı sonuç almak için mail kanalını kullanmanız tavsiye edilir. Bu sayede firma ile resmi yazışmalarınızı anında yaparak çok kısa sürede her konuda destek alabilirsiniz.

Diğer yandan mobil uygulama veya web arayüzü dışında yer alan iletişim kanalarından birini kullanarak, kurye hizmetlerine ilişkin her türlü konuda: destek@banabikurye.com adresi üzerinden yazışmalar yapılabilir.

Banabi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak son derece kısa sürede ve etkili biçimde iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek hatları üzerinden işlem yapmadan önce çalışma saatlerini göz önünde bulundurmanız önerilir. Mevcut tüm iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetleri telefon numarası ile hem kurye hem de diğer hizmet detayları için görüşme sağlanması mümkündür.

  • Banabi WhatsApp Destek Hattı: +90 533 123 3 555
  • Banabi Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 900 89 08

Banabi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Banabi firması ile doğrudan görüşme sağlamak ve kısa sürede müşteri temsilcisine sorunlarını bizatihi aktarmak isteyen müşterilerin çağrı merkezi numarasını araması yeterlidir. Müşteri hizmetleri telefon numarasın üzerinden Pazartesi ve Cuma: 08.30 – 18.30, Cumartesi: 09.00 – 18.00 saatlerinde arasında müşterilerin doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmesi mümkündür. Çalışma saatleri dışında müşteri temsilcileri ile görüşmeniz mümkün değildir. Bu saatler dışında firmanın diğer iletişim kanallarını kullanmanız önerilir.

Banabi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden doğrudan firma ile iletişim geçerek kısa sürede güncel kampanya ve duyuruları takip edebilir veya doğrudan sorunlarınız hakkında hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Tüm popüler sosyal medya platformları üzerinden Banabi müşterileri için destek sunulur. Banabi kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*