Ana sayfa Bilişim Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Başarı Elektronik 1989 yılından bu yana hizmet vermektedir. 11 ayrı şirketi ile faaliyet gösteren Başarı Elektronik, Ankara’da yer almaktadır. Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir ve donanımlı kadrosu ile uzun yıllardan beri sektörde yer almaktadır.

“İnsan İçin Teknoloji” sloganıyla hareket eden ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Şirketler grubu olarak bilinen ve telekomünikasyon sektöründe öncü bir konumda olan Başarı Elektronik, aynı zamanda çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

Gelişmiş kadrosu ile birlikte ortaya atmış olduğu fikirleri daha da geliştiren firma, yüksek teknoloji ürünler ile rekabet piyasasına da çok büyük katkılar sağlayarak hizmet vermeye de devam etmektedir.

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 312 444 0 100

Arama Terimleri: başarı elektronik çağrı merkezi numarası, başarı elektronik iletişim bilgileri, başarı elektronik müşteri hizmetleri iletişim, başarı elektronik müşteri hizmetleri numarası, başarı elektronik telefon numarası, başarı elektronik irtibat tel, başarı elektronik şikayet, başarı elektronik şikayet numarası, başarı elektronik e-mail adresi, başarı elektronik iletişim, başarı elektronik çağrı merkezi, başarı elektronik iletişim numarası, başarı elektronik destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here