Ana sayfa Elektrik Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Başkent EDAŞ gibi abone kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Başkent EDAŞ çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Başkent EDAŞ çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Başkent EDAŞ abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, abonelik işlemleri, fatura itiraz, elektrik kesinti ihbar gibi işlemler yer almaktadır.

Başkent EDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Başkent EDAŞ çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
186

Başkent EDAŞ internet üzerinden iletişim kurmak istiyorsanız, aşağıdaki size uygun olan bağlantıyı kullanarak sorununuza çozüme ulaştırabilirsiniz.

Başkent EDAŞ İletişim Formu Linki

Başkent EDAŞ Kesinti Bildirim Formu Linki

Başkent EDAŞ Aydınlatma Arıza Bildirim Formu Linki

Arama Terimleri: başkent edaş iletişim bilgileri, başkent edaş telefon no, başkent edaş irtibat tel, başkent edaş canlı destek, başkent edaş müşteri temsilcisi, başkent edaş şikayet hattı