Baymak Müşteri Hizmetleri

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuruluşu 1967 yılında Bayraktaroğlu ailesi tarafından gerçekleştirilmiştir. Türkiye menşeli olarak kurulan şirket, kombi sektöründe tasarladığı ürünleriyle popülerlik kazanmış ve yakaladığı ivmeyi geliştirmiştir. Bireysel ısıtma sistemlerinin haricinde evler ve iş yerleri gibi farklı alanlarda kullanılabilecek ısıtma sistemlerini geliştirmiştir. 1990 yılındaki yatırımlarıyla beraber şirket gelişimini sürdürmeye devam etmiştir. 2002 yılında şirketin yarısı İngiliz şirket Baxi Group’a devredilmiştir. 2009 yılında Hollanda merkezli De Dietrich-Remeha ile birleşim sağlanmıştır. Baymak’ın üretim tesisleri Tuzla’da yer almaktadır. 60.000 m2’yi kapsayan alan üzerine kurulu olan üretim tesislerinde ısı sistemlerinin modern ve yenilikçi şekilde tasarımı gerçekleştirilmektedir.

Her yeni dönemde gelişmiş sistemlerin ortaya çıkıyor olmasıyla beraber tüm ihtiyaçları karşılama anlayışıyla üretim gerçekleştirmektedir.
Baymak, ürün yelpazesini tek bir kategoride sınırlandırmamaktadır. Isıtma sistemleri, su ısıtıcıları, soğutma sistemleri, su teknolojileri ve yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında aktif olarak ürün tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Türkiye pazarında ulaştığı kullanıcı sayısı, sektörün önde gelen markaları arasında yer almasını sağlıyor olduğu gibi kullanıcılar için yetkili servis ağı geniş olan markalar arasında da sıralanmaktadır.

Ürünleri için mevcut geniş servis seçenekleri metropol illerinden daha küçük illere kadar dağılım göstermektedir. Uzun yıllar kullanılabilir düzeyde teknoloji ürünlerini tasarlama hedefine vizyonuna sahip olan marka görevini üstleniyor olmasıyla beraber kullanıcılarını memnun edecek seviyede mevcut olan farklı seride tasarımları sunar. Kullanıcılar tarafından yapılan pozitif geri dönüşlerin satış rakamlarına yansıdığı görülmektedir.

Baymak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 235

Arama Terimleri: baymak çağrı merkezi numarası, baymak iletişim bilgileri, baymak müşteri hizmetleri, baymak müşteri hizmetleri numarası, baymak telefon numarası, baymak irtibat tel, baymak şikayet, baymak şikayet var, baymak mail adresi, baymak destek hattı, baymak iletişim, baymak iletişim numarası

Scroll to Top