Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evinizin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet veren Bernardo markası 1984 yılında Bağdat caddesinde açılan bir dükkan ile ticaret hayatına adım atmıştır. Kurucuları Ömer ve Nurettin Sözer kardeşlerdir ve halen bir fiil çalışmalarını ilk günkü özveri ve titizlik ile sürdürmektedirler. Marka kuruluşundan 13 y sonra yani 1997 yılında yurtdışı pazarına açılarak önemli bir ticari adım atmıştır. Bir diğer önemli ticari adımı 2000’li yıllarda alışveriş merkezlerinin yaygınlaşması ve bu merkezlerde açılan mağazalar sayesinde gerçekleşmiştir.

Bugün neredeyse Türkiye’de ki şehirlerin yarısında hizmet veren markanın güncel olarak 35 şehirde mağazası bulunmaktadır. Bu 35 şehirde 122 mağazaya sahip olan markanın daha da fazla başarı elde edeceği bir gerçektir. Evimizin önemli bir parçası olan mutfaklarımız da gerekli olan yemek takımlarından pişirme gereçlerine, sunumdan servise kadar tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmet sağlamaktadır.

Tasarımları ile modaya ayak uyduran ve kalitesi ile de uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlayan ürünleri bize sunmaktadır. Ayrıca ürünlerinde her zevke uygun olarak son derece renk ve desen yelpazesine sahip olmaktadır.

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 (850) 532 27 63

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0 (850) 532 27 63

Bernardo Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musterihizmetleri@bernardo.com.tr

Arama Terimleri: bernardo çağrı merkezi numarası, bernardo iletişim, bernardo iletişim numarası, bernardo telefon numarası, bernardo şikayet hattı, bernardo müşteri hizmetleri numarası, bernardo destek hattı

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*