Ana sayfa Televizyon Kanalları Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

2

98.4 frekansı ile yayın yapan Best FM, senelerden beri müzik tutkunu olan kişilerin sığındığı liman olmaktadır. 24 saat kesintisiz yayın yapan ve eğlenceli, slow program türleri ile de adından söz ettiren radyo, en çok dinlenen istasyon olmayı da başarmaktadır. Üstelik mobil aygıtlar üzerinden de her zaman dinlenebilir olma özelliğine de sahiptir.

Türkçe Pop Müziğinde Best FM Farkı

Geçmişten günümüze en çok dinlenen, son çıkan ve popüler olan şarkıları her zaman dinleyebilirsiniz. Best FM, yayın hayatına başladığı günden beri Türkçe POP müziği kategorisinde hizmet vermektedir. Geniş ve yoğun bir dinleyici referansına sahip olduğunu ve bu sayının sürekli artmayı sürdürdüğünü de ifade etmekte yarar var.

Sevdiğiniz Şarkılar İçin Best FM

Yolculuğunuz sırasında, iş yerinizde, evinizde, kısacası her yerde sevdiğiniz parçaları dinlemek artık asla imkansız değil. Birlikte yol yürümekten büyük keyif alacağınız Best FM ile doğru bir karar verdiğinizden emin olacaksınız. Müzik dolu anlar ve keyifli programlar için daha ne bekliyorsunuz? Dilediğiniz her zaman erişin ve müziğin tadını doyasıya çıkartın.

Best FM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
+90 212 251 76 77

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası:
0544 330 30 30

Best FM Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@bestfm.com.tr

Arama Terimleri: best fm çağrı merkezi numarası, best fm telefon numarası, best fm iletişim, best fm irtibat telefonu, best fm istek hattı, best fm whatsapp numarası, best fm şikayet hattı, best fm iletişim

2 YORUMLAR

  1. Ben Adem beye cv gondermistim is muracatinda bulunmustum.Acele cevap, lutfen.
    ismim elif leyla tatlosoy. dj olmak program sunmak istiyorum. acele cevap lutfen,
    Adem beyle telefonda gorusmustum. bana cevap lutfen.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here