Ana sayfa Devlet Kurumları Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

İstanbul’da bulunan bir ilçedir. Eskiden Büyükçekmece’ye bağlı göze çarpan beldelerinden biriyken 22 Mart 2008 tarihinde 26824 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan karar ile birlikte ilçe unvanını kazanmıştır.

Başkan

Beylikdüzü Belediyesinin başkanı Ekrem İmamoğlu’dur. Belediye meclis üyesi ise toplamda 31 kişidir. 2014 yılında belediye seçimleriyle seçilmiş başkan halen görevini sürdürmektedir.

Web Sitesi

Beylikdüzü Belediyesinin tasarlanmış web sitesinde Kent Belleği adında bir köşe vardır. İçerisinde Beylikdüzü’nde Osmanlı ve Cumhuriyet’in ilk yıllarından kalan fotoğraflar, belgeler bilgisel olarak içerik haline getirilip bir kültürel hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra bir dijital kütüphane kurulmuş olup oradan kitapları e- kitap olarak indirip rahatlıkla okuma imkanını vermekte. Aynı zamanda Beylikdüzü’nde yazılı ve görsel medyada çıkan haberler de site ziyaretçilerine sunulmuştur.

E-belediye olarak sunulan bir diğer hizmet de ise online olarak vergi ödeyebilir, 3D kent haritasını görebilir, Beylikdüzü ilçesi sınırlarında bulunan nöbetçi eczanelerin bilgisini alabilir. Bir şikayet varsa form ve dilekçeyi buradan gereken kanallara gönderip sonuç alınabilecek hale getirilmiş. Beylikdüzü Belediyesinin hizmetleri ziyaretçilere sunulmuş.

Beylikdüzü Belediyesi Çözüm Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 09 39

Arama Terimleri: beylikdüzü belediyesi çağrı merkezi numarası, beylikdüzü belediyesi iletişim bilgileri, beylikdüzü belediyesi iletişim numarası, beylikdüzü belediyesi telefon numarası, beylikdüzü belediyesi şikayet hattı, beylikdüzü belediyesi müşteri hizmetleri numarası, beylikdüzü belediyesi şikayet, beylikdüzü destek hattı, beylikdüzü belediyesi irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here