Ana sayfa Bilişim Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1

Bimeks gibi firmaların müşteri potansiyeli fazla olan birçok firmanın çağrı merkezine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bimeks çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Bimeks çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, arızalı teknolojik ürünler, geç kargo, ürün iade gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için bimeks çağrı merkezinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 222 50 22

Bimeks Mail Adresi:

musterihizmetleri@bimeks.com.tr

Aşağıdaki vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla iletişim formunu doldurarak Bimeks çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bimeks İletişim Formu

Arama Terimleri: bimeks iletişim bilgileri, bimeks telefon no, bimeks irtibat tel, bimeks canlı destek, bimeks müşteri temsilcisi, bimeks şikayet hattı

1 YORUM

 1. Sayın ilgili,
  2012 yılı Eylül ayında Ankara KENTPARK Mağazasında bulunan DARTY mağazasından SAMSUNG Buzdolabı satın aldım. EK garanti ile 3+3=6 yıllık garanti sözleşmesi yapıldı.
  Darty mağazasının tarafınızdan satın alındığını öğrendim.
  Satın aldığım buzdolabı arıza yaptı ve garanti kapsamında onarmak istiyorum. Samsung Servisi sizin anlaşmalı olduğunuz servisin bu hizmeti vereceğini beyan etti. Ancak telefon ile sizlere ulaşamıyorum.
  Eğer mümkün ise KENTPARK AVM mağazanızın anlaşmalı servisinin bana numarasını gönderirseniz servise buzdolabını yaptıracağım.
  Bu sıcaklarda oldukça zor durumda olduğumu takdir edersiniz.
  Saygılarımla .
  Erkan İNCİRCİOĞLU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here