Ana sayfa Özel Kurumlar Birlik Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birlik Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
birlik sigorta numarasi
birlik sigorta cagri merkezi

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden biri olan Birlik Sigorta, Halkbank iştiraki ile faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren sigortacılık alanında müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için farklı iletişim kanalları üzerinden destek sağlamaktadır. Birlik Sigorta iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda yardım alabilirsiniz. Tüm müşterileri için alternatif iletişim kanalları üzerinden destek sağlayan Birlik Sigorta, online ve doğrudan iletişim kanalları ile hizmet sunar. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi gerek çağrı merkezi gerek iletişim formu üzerinden firmaya ileterek destek almanız mümkündür.

Birlik Sigorta İletişim Merkezi

Halkbank girişimleri ve ortaklığında hizmet veren Birlik Sigorta, günümüzde Halk Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en köklü sigorta acentelerinden biri olan Birlik Sigorta ile ilgili tüm ürün ve hizmetlere ilişkin sorularınızı veya görüşlerinizi iletişim merkezi üzerinden sunulan kanallar üzerinden firma yetkililerine aktarmanız mümkündür. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile online iletişim kanalları ve çağrı merkezi üzerinden hizmet veren Birlik Sigorta, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için alternatif iletişim kanalları üzerinden destek sağlar.

Bağlantı adresi üzerinden Birlik Sigorta iletişim sayfasına hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Birlik Sigorta Müşteri İletişim Formu

Online iletişim formu üzerinden tüm şikayet, istek ve önerilerinizi firmaya hızlı bir şekilde ileterek sorunlarınız için en hızlı çözüm önerilerini alabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi ve mesajınızı form üzerinden iletmeniz hakine kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bunun dışında online iletişim formunun yanında diğer iletişim kanalları ile de kısa sürede yanıt almanız mümkündür.

Birlik Sigorta İletişim E – Mail Adresi

info@halksigorta.com.tr adresi üzerinden Birlik Sigorta ile resmi yazışmalarınızı yaparak kısa sürede elektronik posta adresi ile sorunlarınızı iletmeniz ve yazışmalarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Halkbank bünyesinde faaliyet gösteren Birlik Sigorta uzun süredir Halk Sigorta adıyla faaliyet yürütmektedir. Tüm sigorta hizmetleri ve ürünleri için firmanın iletişim sayfasında yer alan iletişim kanalları üzerinden destek almanız mümkündür.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birlik Sigorta çağrı merkezini arayarak firmanın sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları veya ürünler hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numarasının yanı sıra diğer iletişim kanallarını kullanarak da daha etkili bir iletişim sağlamanız mümkündür.

  • Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 545
  • Birlik Sigorta Genel Merkez Telefon Numarası: 0 212 314 73 73
  • Birlik Sigorta Genel Merkez Faks Numarası: 0 212 314 73 64
  • Birlik Sigorta WhatsApp İhbar Hattı: +90 530 549 54 30

Birlik Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 1 545 telefon numarasını arayarak kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarasını armanızın ardından kısa süre içine ana menü üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayacağınız alana yönlendirilirsiniz. Birlik Sigorta iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim numaraları ve kanalları ile oldukça kısa bir sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Birlik Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Birlik Sigorta resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin kampanya ve duyuruları takip edebilir veya sorunlarınızı firma ile etkili biçimde paylaşabilirsiniz. Birlik Sigorta kurumsal sosyal medya hesapları:

1 YORUM

  1. Sayın sigorta yetgilileri 2007 den sivas merkezden yusuf kılıç ve yakup kılıç adına dükkan ipoteği vermiştim şimdi benim iki kardeşten ilişkim kesildi sizden isteğim dükkanımın ipoteğinin kaldırılmasını istiyoru sygılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here