Biruni Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Biruni Üniversitesi gibi öğrenci potansiyeli fazla olan birçok üniversite’nin öğrenci işlerine bağlanmak yada iletişim telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Biruni Üniversitesine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Öğrenci temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Biruni Üniversitesi öğrenci işlerine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Öğrencilerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Biruni üniversitesi kampüs ve bölüm sayısı, Şikayet ve öneri, Üniversite hakkında bilgi almak gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Biruni Üniversitesi öğrenci işlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Biruni Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 8 276

Biruni Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası:
444 8 276

Arama Terimleri: biruni üniversitesi iletişim bilgileri, biruni üniversitesi telefon no, biruni üniversitesi irtibat tel, biruni üniversitesi canlı destek, biruni üniversitesi müşteri temsilcisi, biruni üniversitesi şikayet hattı

Yorumları Göster (2)

 • adam gibi tlf numarası yazın ve bizi ugrastırmayın bir tlf numarası vermek ve yazmak bu kadar mı zor ne diye insanları zorluyorsunuz çok mu zor santralınız çalışmıyormu biz velileri ne diye kosturuyonuz

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • Eposta gönderdim cevap yok 4448276 arıyorum açan yok bu nedir ya çin işkencesi

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*