Ana sayfa Özel Kurumlar BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

1903 yılında kurulmuş olan ve günümüzde hala süregelen en iyi Türkiye takımlarından ve spor kulübüne sahip olan Beşiktaş Spor kulübü büyük zorluklar ve imkanlar sayesinde bu denli güçlü bir takım haline gelmiştir. Gerek futbolcularıyla gerekse fanatik taraftarlarıyla büyük yenilikler göstererek Türkiye Ligi’nde ki yerini insanlara kanıtlamıştır.

Beşiktaş ’ın ilk renklerinin kırmızı beyaz olduğunu söylememiz gerekir. Balkan savaşı sonrasında savaşı kaybettiğimiz için renklerinin siyah beyaz olarak değiştiğini tarih kaynaklarına bakarak da doğrulayabiliriz.

Ayrıca 1940-1941 döneminde yeni kadrosuyla sahaya çıkan futbolcular o dönemin bir futbol maçında sahadan tribünlerden gelen Kara Kartallar tezahüratı sayesinde maçın seyrini değiştirecek hücumlara girmesi sayesinde adı Kara Kartallar karşı kalmıştır. Tribünlerde ki bir sloganı başlatan kişinin Mehmet Galin adlı bir balıkçı olduğu tarihte yazılı olmaktadır.

Bu hücumlar ve tezahüratlar sayesinde maçtan 6-0 galibiyetle ayrılan Beşiktaş spor kulübü o günden sonra Kara Kartallar olarak anılmaktadır. Beşiktaş Spor Kulübü’nün tüm kurucularının ortak özellikleri Kafkas kökenli olmalarıdır diyebiliriz. Ay yıldızlı bayrağı ilk tescil edilen spor kulübü olarak bilinmektedir. İlk adı Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü olduğu bilinmektedir.

Beşiktaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 (212) 948 1903

Beşiktaş Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:

bilgi@bjk.com.tr

Arama Terimleri: bjk çağrı merkezi, bjk iletişim bilgileri, bjk irtibat tel, bjk telefon numarası, bjk müşteri hizmetleri, bjk mail adresi, bjk şikayet hattı, bjk şikayet destek hattı, bjk kulüp merkezi, bjk iletişim formu linki

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here