Ana sayfa Alışveriş BluTV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

BluTV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1
blutv cagri merkezi
blutv iletisim

BluTV abonelik, iptal veya ödeme işlemlerine ilişkin ürün ve hizmetlerine yönelik tüm bildirimlerinizi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarasını yurt içinden veya yurt dışından arayarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. BluTV iletişim kanallarını kullanarak kısas süre içinde müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız yeterlidir.

BluTV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BluTV iletişim kanallarını kullanarak tüm sorunlarınıza hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak günün her saatinde hızlı yanıtlar alabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışındaki müşterileri için farklı çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden hizmet veren BluTV, Almanya’daki müşterileri için de kurumsal iletişim desteği sunmaktadır.

  • BluTV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 210 52 58
  • BluTV Yurt Dışı (Almanya) Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +49 697 910 0 310

BluTV Müşteri Destek Merkezi

BluTV iletişim merkezi üzerinden firmanın güncel tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilir ve işlem yapmak istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz. Online iletişim kanalları ile çok daha hızlı yanıtlar veren firma, günümüzde kurumsal firmalar tarafından kullanılan aktif tüm iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı gelişmiş iletişim kanalları üzerinden hizmet veren firma, online destek merkezi ile de sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

BluTV Müşteri İletişim Formu

BluTV online iletişim sayfası üzerinden ‘’Bir Talep Gönder’’ seçeneğini kullanarak tüm şikayet, öneri ve taleplerinizi firmaya kısa yoldan iletmeniz mümkündür. Öte yandan ‘’Canlı Destek Başlat’’ seçeneğini kullanarak da müşteri temsilcisi ile doğrudan yazışma başlatabilir ve taleplerinizi buradan iletebilirsiniz. İletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayarak her konuda kurumsal destek alabilir ve kısa sürede sorunlarınızı firmaya açık bir şekilde iletebilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan ‘’Dosya Ekle’’ seçeneği ise sorunla ilgili diğer unsurların aktarılmasını sağlayacaktır.

BluTV İletişim E – Posta Adresi

destel@blutv.com e – posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. İşbirlikleri, bireysel müşteri talepleri ve şikayetleri vb. her konuda kullanabileceğiniz kurumsal e – posta adresi üzerinden hızlı yanıt alabilirsiniz. Firmanın güncel iletişim kanalları arasında yer alan tüm seçenekler kısa sürede müşteri desteği sunmayı hedefler. Bu sayede tercih edeceğiniz iletişim kanalları üzerinden sorunların çözümü veya diğer konularda hızlı yanıt alabilirsiniz.

BluTV Şikayet Hattı

Şikayet bildirimleri için BluTV’nin güncel doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayetleri iletmenin en kolay yolu canlı destek veya iletişim formu üzerinden yazışma başlatmaktır. Ancak bu yöntemler dışında doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek ve sorunlarını telefon aracılığıyla canlı olarak iletmek isteyen herkes güncel çağrı merkezi telefon numarası üzerinden işlem yapabilirler.

  • BluTV Şikayet Hattı: 0850 210 52 58

BluTV Resmi Sosyal Medya Hesapları

BluTV sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel dizi, film ve belgeseller hakkında güncel duyuruları takip edebilir ve firmanın hizmet paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan sosyal medya üzerinden resmi hesaplarla etkileşime geçerek her konuda geri bildirimlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Günün her saatinde BluTV sosyal medya hesapları üzerinden sorunlarınızı bildirebilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. BluTV başta olmak üzere birçok platform tarafından günümüzde sosyal medya üzerinden kurumsal iletişim desteği sağlanmaktadır. Hızlı iletişim için kullanabileceğiniz BluTV’nin resmi sosyal medya hesapları:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here