Ana sayfa Üniversiteler Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

0

Boğaziçi Üniversitesi gibi öğrenci kitlesi fazla olan birçok üniversite’nin öğrenci işlerine bağlanmak yada iletişim telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Boğaziçi Üniversitesine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Öğrenci temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Boğaziçi Üniversitesi öğrenci işlerine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Öğrencilerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Boğaziçi üniversitesi kampüs ve bölüm sayısı, Şikayet ve öneri, Üniversite hakkında bilgi almak gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Boğaziçi Üniversitesi öğrenci işlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Boğaziçi Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 359 54 00

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası:
0212 359 54 00 (4543 ulaşılmazsa son dört değiştirilebilir)

Arama Terimleri: boğaziçi üniversitesi iletişim bilgileri, boğaziçi üniversitesi telefon no, boğaziçi üniversitesi irtibat tel, boğaziçi üniversitesi canlı destek, boğaziçi üniversitesi müşteri temsilcisi, boğaziçi üniversitesi şikayet hattı