Ana sayfa Özel Kurumlar Borajet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Borajet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Borajet gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Borajet çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Borajet çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Borajet müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, online uçak bileti veya özel uçak kiralama, borajet hakkında şikayet veya istek gibi işlemler yer almaktadır.

Borajet çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Borajet çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en iyi seçenektir.

Borajet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 222 26 72

Borajet Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musteriiliskileri@borajet.com.tr

Arama Terimleri: borajet iletişim bilgileri, borajet telefon no, borajet irtibat tel, borajet canlı destek, borajet müşteri temsilcisi, borajet şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here