Ana sayfa Özel Kurumlar Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Borusan gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan Boru Sanayii Anonim Şirketlerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Borusan müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Borusan müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Borusan müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak borusan içi şikayet ve sorunlarınızı bildirebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Borusan müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Borusan gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 393 52 00

Borusan Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
dozkan@borusan.com

Arama Terimleri: borusan iletişim, borusan çağrı merkezi, borusan müşteri hizmetleri, borusan telefon numarası, borusan irtibat tel, borusan mail adresi, borusan şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here