Ana sayfa Özel Kurumlar BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

British Petroleum yani BP gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan petrol şirketlerinim müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. British Petroleum yani BP müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. British Petroleum yani BP müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

British Petroleum yani BP müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak BP kampanyaları veya petroleri hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

British Petroleum yani BP müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

British Petroleum yani BP gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 473 77 37

Arama Terimleri: bp çağrı merkezi, bp müşteri hizmetleri, bp telefon numarası, bp iletişim, bp adres, bp irtibat tel, bp şikayetvar, bp şikayet hattı, bp irtibat numarası, bp iletişim numarası

6 YORUMLAR

  1. Sabah 10 dan beri BP müşteri hizmetleri numarasını arıyorum 02124732727, daha sonra bu sayfada belirtilen 08002611949 ve 0212 4737737 ,opreratore bağlanmış telefona cevap verecek personeliniz yokmu,kurumsal bir şirketin müşteri danışma telefonu bütün gün cevap vermez mi, yoğunluk diyecekseniz çağrı karşılayıcıların sayısını yoğunluğa göre artırmanızı öneririm, h,ç kimsenin zamanını ve kaynaklarını boş yere harcamaya hakkınız yok, bu açıkca saygısızlık,umursamazlık,işlemi yönetememektir,

  2. Müşteri hizmetlerine aktarılıyor deniliyor fakat nedense muhatap bulamıyoruz.Siz bizlerden aldığınız gelirle biryerlere geliyorsunuz telefonlara bakmaktan bukadar acizsiniz.Zavallilarsiniz yazık size.

  3. Sancaktepe samandıradan 20/3/2020 günü 5/19 denilen mazot satışını bana 5/31 sattılar sordugum da deyişim gösteriyor dediler yıllardan beri yakıt aldıgım bp istasyonun dan bundan sonra ne şirketlerimin aracına nede kendi aracıma almıyacagım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here