Ana sayfa Özel Kurumlar Bridgestone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bridgestone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Bridgestone gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bridgestone çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Bridgestone çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Bridgestone müşterileri olarak almak istediğiniz lastiklerin durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Bridgestone çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Bridgestone resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Bridgestone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 210 43 00

Bridgestone Çağrı Merkezi İletişim Whatsapp Telefon Numarası:
0553 017 90 90

Arama Terimleri: bridgestone iletişim bilgileri, bridgestone telefon no, bridgestone irtibat tel, bridgestone canlı destek, bridgestone müşteri temsilcisi, bridgestone şikayet hattı

1 YORUM

  1. İyi akşamlar
    Bugün aşkın alkan oto lastik bayinizden 1 ad t005 lastik aldım. Lastik depoda olduğu için iş yeri yetkilisi çalışanlardan birinden depodan getirmesini istedi. Çalışan o an bulamadı içerisi yoğundu yetkili kişi çalışanı herkesin içinde azarladı yüksek sesle bağırdı. İnsana saygı her zaman öncelik olması gerekmez bir bayiniz çalışanına müşteri önünde hakaret edemez yaptıkları davranışlarını kınıyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here