Ana sayfa Özel Kurumlar Bülent Börekçilik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bülent Börekçilik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Bülent Börekçilik ürün ve hizmetlerine yönelik tüm geri bildirimlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden vermeniz mümkündür. Türkiye’nin kurumsal börekçilerinden Bülent Börekçilik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteli iletişim kanalları sayesinde her konuda müşteri beklentileri ve taleplerini karşılamaktadır. Günün her saatinde mevcut iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak kurumsal destek alabilirsiniz. Bülent Börekçilik iletişim numarasını arayarak ürünlere veya hizmet kalitesine ilişkin bildirimlerinizi verebilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce online iletişim kanallarıyla da taleplerinizi iletebilirsiniz.  

Bülent Börekçilik Kurumsal İletişim Merkezi ve Şubeler

Türkiye’nin birçok farklı noktasında sayısız şubesiyle faaliyet gösteren Bülent Börekçilik, kurumsal iletişim kanalları sayesinde de herhangi bir şubede yaşanan ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin her konuda kesintisiz iletişim desteği almanızı sağlar. Şubeler ile yaşadığınız tüm sorunların çözümü için genel iletişim kanallarının yanı sıra direkt mağazalar ile görüşme sağlamanız çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.  

Bülent Börekçilik İletişim Formu

Müşteri hizmetleri iletişim desteğini kurumsal hizmetleri kapsamında son derece geliştirilen ve Türkiye genelinde sayısız noktada faaliyetlerine devam eden Bülent Börekçilik, online müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinden de müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. Güncel iletişim kanalları üzerinden geri bildirimlerinizi hızlı bir şekilde yaparak kısa süre içinde sorularınıza yanıt alabilirsiniz. İletişim formuna kısa sürede kurumsal web adresi üzerinden erişim sağlayarak yazılı olarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Bülent Börekçilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bülent Börekçilik iletişim numarasını arayarak firmaya her konuda geri bildirim verebilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden kısa süre içinde firma temsilcileri ile telefon üzerinden görüşme sağlayabilir ve sorunlarınıza çözüm önerileri alabilirsiniz. Türkiye’nin marka olma yolunda ilerleyen gıda firmalarından biri olmayı başaran Bülent Börekçilik, müşteri hizmetleri numarası ile telefon üzerinden iletişim desteği verdiği gibi online iletişim kanallarının da kullanılarak müşterilerinin geri bildirim vermesini sağlar.

  • Bülent Börekçilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 445 34 91 – 92 – 92 – 94

Bülent Börekçilik Kurumsal E – Posta Adresi

info@bulentborekcilik.com kurumsal elektronik posta adresini kullanarak firma ile müşteri hizmetleri veya kurumsal işbirlikleri, bayilik vb. konularında resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. E – posta adresini kullanarak firma ile yazışmalarınızı yapmadan önce iletilerinizin açık ve resmi bir dille yazıldığından emin olun. Aynı zamanda iletişim bilgilerinizi de ekleyerek e – posta gönderi sonrasında firma tarafından size hızlı dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.  

Bülent Börekçilik Şikayet Hattı

Bülent Börekçilik müşteri hizmetleri kapsamında ürün ve hizmetlerinden memnun kalmayan müşterilerinin şikayet bildirimlerini özel iletişim kanalları üzerinden iletmesi için farklı iletişim kanalları geliştirmemiştir. Bu nedenle güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak firma ile hızlı iletişim kurabilirsiniz. Şikayet bildirimleri için en etkili yöntem ise çağrı merkezini aramaktır.

  • Bülent Börekçilik Şikayet Hattı: 0 212 445 34 91

Bülent Börekçilik Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Bülent Börekçilik kampanyaları ve duyurularından haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarını iletişim kanalı olarak kullanarak firmaya her konuda geri bildirim vermeniz mümkündür. Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden firma ile etkileşim sağlayabilir ve olası sorunlarınız hakkında bildirimlerinizi Direkt Mesaj yoluyla ya da yorum olarak iletebilirsiniz. Bülent Börekçilik resmi sosyal medya hesapları: